Slavia U14 republikovým mistrem!

PRAHA - Po vítězství v české části soutěže čekalo Slavii U14 republikové finále, ve kterém se utkala s mistrem moravskoslezské části soutěže Zbrojovkou Brno. A sešívaní zvládli souboj o mistra republiky úspěšně.
V prvním poločase se soupeř dostal do vedení zásluhou Lacíka. Slavia v druhém poločas vyrovnala díky brance Adama Touly. V penaltovém rozstřelu byla následně Slavia úspěšnější a stala se tak mistrem republiky v kategorii U14.

SK Slavia Praha – Zbrojovka Brno 2:1pen (0:1)


Branky:
Toula - Lacík

Penaltový rozstřel:
4:1

Sestava: Sirotník (70. Surovčík) - Hájek, Štětka, Lytvin, Leitl (36. Chalupa), Křišťan, Kopáček, Starý, Hrubeš (36. Matys), Toula, Hroník

Utkání hodnotil trenér Martin Hladík: „První poločas tohoto zápasu o mistra republiky jsme nebyli v optimálním rozpoložení jako v minulých zápasech. Chyběla nám lehkost, pohyb a byli jsme svázáni důležitostí tohoto zápasu. Přesto jsme si vytvořili řadu šancí, ale bohužel naše efektivita v zakončení tentokrát dobrá nebyla. Často jsme také ztroskotali na výborně chytajícím brankáři soupeře. Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny a přeskupili řady, což se nám vyplatilo. Začali jsme hrát daleko lépe a vytvářeli si tlak, jehož vyústěním bylo vstřelení vyrovnávací branky. V penaltovém rozstřelu jsme zachovali klid a vyhráli. Chtěli bychom hráčům moc poděkovat za předvedený výkon a rodičům za povzbuzování, které nám určitě pomohlo.“

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

včera
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

včera
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

včera
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články