Proběhla řádná valná hromada společnosti

PRAHA - Ve čtvrtek 16. června se konala řádná valná hromada společnosti SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Na programu bylo odvolání dosavadních členů představenstva a dozorčí rady. Zároveň došlo k volbě nových členů představenstva a dozorčí rady.

Do představenstva SK Slavia Praha - fotbal a.s. tak byli ve čtvrtek na valné hromadě zvoleni Jaroslav Tvrdík, Martin Krob, Tomáš Bůzek, Tomáš Syrovátka, Josef Jinoch a Dušan Uhrin. V dozorčí radě bude působit Chan Chauto.

Z představenstva klubu byli odvolání David Trunda, Petr Boháč a Vladimír Šmicer. David Trunda i Petr Boháč končí také ve svých pozicích generálního a finančního ředitele. Vladimír Šmicer bude s klubem určitě spolupracovat nadále. 

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

včera
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

včera
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

včera
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články