Dobrá příprava na Evropu, ocenil tvrdost utkání trenér Uhrin

ST.ULRICH AM PILERSEE - Jeho tým ve čtvrtek poměřil síly v bulharským mistrem a bylo to pro něj náročné utkání. To ale sešívaným v přípravě na evropské poháry jedině prospěje, věří trenér Dušan Uhrin.
Sešívaným dnes začátek do utkání nevyšel. „Než jsme se dnes rozkoukali, prohrávali jsme 0:2,“ komentoval vstup do zápasu trenér Dušan Uhrin. „Utkání jinak mělo vysoké parametry, z obou stran bylo kvalitní,“ dodal.

Na hřišti se nezdálo, že jde o přátelský zápas. „Bylo to chvílemi až moc vyhrocené. Hrálo se velmi tvrdě a já jsem rád, protože takhle to bude i v Evropě. Ta mužstva budou podobná,“ ocenil náročnost duelu trenér.

Po zdravotních problémech se na hřišti objevili například Jiří Bílek a Jiří Pavlenka. „Chtěli jsme dát možnost hráčům, kteří si moc nezahráli, nebo od začátku nehráli. Jsem rád, že nastoupil Jirka Bílek, protože byl po dlouhodobé nemoci. Řekli jsme si, že ho necháme hrát pětačtyřicet minut. Totéž se týkalo Jirky Pavlenky. Myslím, že oba odehráli solidní utkání,“ těšilo trenéra.

S průběhem soustředění je sice Dušan Uhrin spokojený, přál by si ale vítězství ve zbývajících zápasech. „Jsem spokojený, ale ještě jsme nevyhráli, což je jediná kaňka. Jsou před námi nicméně ještě dvě utkání a máme ještě přípravu k dobru. A já jsem rád, že jsou ta utkání kvalitní,“ zakončil.

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články