Hráči juniorky a dorostu letí na turnaj do Šanghaje

PRAHA - Ve středu večer odletí kombinovaný tým hráčů juniorky a dorostu U19 na mládežnický turnaj do Šanghaje. V Šanghaji se utkají se třemi soupeři.
Na turnaj jede výběr dvaceti hráčů ročníků 1997 a 1998. „Hráči samozřejmě od útlého věku hrají na turnajích se silnými soupeři, toto pro ně ale bude zřejmě první konfrontace s asijským fotbalem. Uvidíme až v zápasech, jaká bude síla soupeřů, nemáme o nich žádné bližší informace. Jedná se o tři týmy ze Šanghaje,“ uvedl trenér juniorky Pavel Řehák. Utkání se hrají standardně 90 minut.

Pro juniorku bude turnaj změnou ve složení dosavadních soupeřů, v letní přípravě zatím porazila druholigovou Vlašim 2:1 a prohrála s A týmy Příbrami 0:1 a Českých Budějovic 1:3. Dorost odehrál jeden přípravný zápas, ve kterém porazil divizní Vysoké Mýto 2:1. Nyní budou hrát proti stejně starým soupeřům.

Soupiska pro turnaj v Šanghaji: Lisa, Toman, Pek, Schulz, Žežulka, Vyskočil, Mareš, Stropek, Pardubský, Vávra, Král, Čermák, Beňo, Bucha, Badocha, Veselý, Krejdl, Vejvar, M. Lauricella, A. Lauricella

Zápasy

16. 7. 15:00 čínského času Jiangsu
18. 7. 16:00 čínského času Shanghai SIPG  
20. 7. 16:00 čínského času Shanghai Quanyun

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články