Na stadion společně. Informace k čtvrtečnímu utkání

TALLINN - Fanoušci, kteří přicestovali na utkání do Estonska, mohou na stadion vyrazit společným pochodem. Zápas můžete také sledovat v přímém přenosu online.

Na stadion společně

Tribuna Sever pořádá v Tallinnu společný pochod na čtvrteční zápas s Levadií. Sraz je u radnice na náměstí Raekoja (Radniční náměstí). Z tohoto místa bude pochod vycházet v 17:00 na Kadrioru Staadion. Nejbližší zastávka estonské městské hromadné dopravy k Town Hall je Vabaduse väljak, která je od Town Hall vzdálena necelých 400 metrů.

Vstupenky na utkání stojí 10 EUR, vchod na stadion je pro fanoušky Slavie je z ulice Vesivärava.


Přímý přenos zápasu

Pro fanoušky, kteří do Tallinnu necestují, bude na internetu dostupný přímý přenos z utkání, který zařizuje místní klub.

Sledujte přímý přenos utkání ZDE.

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články