Sobotní zápasy juniorky a dorostu: Remíza v Číně, výhra s juniorkou Teplic

V sobotu odehrály rozdělené týmy dorostu a juniorky přípravná utkání. Od 9:00 našeho času hrála část týmu v Číně, druhá část týmu nastoupila od 11:00 v Roudnici nad Labem proti juniorce Teplic.
V prvním utkání na turnaji v Číně se Slavia utkala s týmem Jiangsu. Zápas skončil remízou 2:2.

SK Slavia Praha – Jiangsu 2:2 (2:2)

Branky: 35. Pardubský, 41. Žežulka

Sestava: Lisa – Pardubský, Žežulka, Mareš, Schulz-Krejdl, Bucha, Král, Čermák-Badocha, M. Lauricella
Střídali: Veselý, Vejvar, A. Lauricella, Vávra, Pek, Stropek 

Druhá část juniorky nyní trénuje pod vedením trenéra Antona Mišovce spolu s hráči U19, kteří neletěli do Číny. V sobotu je čekal zápas v Roudnici na Labem proti juniorce Teplic. Slavia byla v tomto zápase úspěšnější a vyhrála 2:0. Do hry zasáhli také tři testovaní hráči z Bosny. Vladan Mandič je zde na testech z týmu Slavija Sarajevo, Amar Begamovič a Alen Kurtalič pak z týmu Sloboda Tuzla.

FK Teplice - SK Slavia Praha 0:2 (0:0)

Branky: 77. Zoubek, 79. Kurtalič 

Sestava: Přibyl – Prošek (87. Begamovič), Kodr, Broukal, Pelyak (46. Žárský) – Havlina (33. Zoubek), Salašovič (65. Sulík), Baez (55. Kurtalič), Písačka (50. Zajac, 89. Mandič) – Novák (46. Havrda) - Batka (87. Semrád)

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články