ONLINE: Odveta s Levadií se Škodou i van Kesselem

PRAHA/EDEN ARENA - Sešívané dnes čeká od 19:00 odveta druhého předkola Evropské ligy. První utkání sešívaní v Estonsku prohráli 1:3 a doufají, že v Edenu dokáží nepříznivý stav zvrátit.
Slavia nevstoupila do evropských pohárů nejlépe a před domácím publikem si bude chtít napravit reputaci. Trenér Dušan Uhrin udělal oproti prvnímu utkání v sestavě hned několik změn. Na stopera se vrací kapitán Jiří Bílek, na postu pravého obránce pak Jan Mikula. Premiérově se slávistům na pravém křídle představí Gino van Kessel, který v útoku bude podporovat Milana Škodu.

Chybět mu bude trojice hráčů. Dušan Švento zatím trénuje individuálně a k týmu by se měl připojit koncem příštího týdne. Lehké zranění trápilo Jasmina Ščuka a trenér nechce při rekonvalescenci nic uspěchat, aby byl bosenský záložník k dispozici na ligu. Po operaci kotníku už individuálně trénuje také útočník Lukáš Železník.

Sestava Slavie: Pavlenka - Mikula, Bílek (K), Deli, Bořil - Souček, Hušbauer - van Kessel, Kenia, Zmrhal - Škoda

Lavička náhradníků: Berkovec - Ngadeu, van Buren, Mihalík, Mešanovič, Frydrych, Barák

Utkání vysílá ČT Sport, sledovat ho také můžete online na našem webu v tradiční textové reportáži.

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články