Vyhrajte zájezd do Portugalska a fanděte Slavii proti Rio Ave!

PRAHA - Nenechávejte nákup permanentní vstupenky na poslední chvíli před začátkem ligy. Pokud si nyní pořídíte permanentku, získáte vstup zdarma na čtvrteční utkání 3. předkola Evropské ligy proti Rio Ave! Pro budoucí permanentkáře jsou vybrána a zarezervována ta nejlepší místa v Edenu. A to není vše, jeden vylosovaný šťastlivec poletí s týmem do Portugalska!
Permanentní vstupenky (info zde) se fanouškům vyplatí, kromě vstupu na ligová utkání mužů platí i na zápasy Poháru FAČR a zápasy žen v Lize mistrů. Naši věrní fanoušci měli vstup zdarma na 2. předkolo Evropské ligy proti Levadii Tallinn a příští čtvrtek se mohou těšit na volný vstup na utkání proti portugalskému týmu Rio Ave.

Klub opět nabídne fanouškům možnost letět s týmem na dvoudenní zájezd do Portugalska na odvetu proti Rio Ave. Jeden šťastný držitel sezónní vstupenky vyhraje v soutěži zájezd pro dvě osoby! 

A jaký je recept na výhru? Stačí být permanentkářem a přijít na utkání proti Rio Ave ve čtvrtek 28. července. Po předzápasové rozcvičce vylosuje jeden z hráčů A-týmu 3 držitele permanentní vstupenky, kteří se o poločasové přestávce utkají v kopání penalt. Nejúspěšnější exekutor vyhraje dvoudenní zájezd leteckým speciálem s týmem včetně ubytování.

Není nic lehčího, než si pořídit permanentku, se štěstím a posléze vaším fotbalovým uměním vyhrát a povzbuzovat naše hráče přímo na stadionu ve Vila do Conde!

Permanentní vstupenky si můžete pořídit u pokladen u vstupu číslo 4. V prodeji jsou také na centrále Ticketportalu.

Otevírací doba pokladen v Edenu (u vstupu č. 4):


pátek 22. 7. 12 – 18
pondělí 25. 7. 12 – 18
úterý 26. 7. 12 – 18
středa 27. 7. 13 – 19
čtvrtek 28. 7. 10 – 19 (prodej permanentek končí hodinu před začátkem utkání, tedy v 18:00)
pátek 29. 7. 12 – 18

Otevírací doba centrály Ticketportalu (Politických vězňů 1, Praha 1):


pondělí – pátek 9 – 18 hodin

Ceny
 permanentních vstupenek se pohybují v rozmezí od 1 500 korun do rodinného sektoru až po 3 500 korun za nejlepší místa na hlavní tribuně. Studenti, osoby starší 60 let a držitelé průkazu ZTP/TP mohou uplatnit slevu 20 %. Loňští permanentkáři, členové Odboru přátel a Fanklubu mají nárok na slevu 10 %.

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

včera
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

včera
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

včera
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články