Exkluzivně! Rozhovor s prezidentem CEFC o Slavii

PRAHA - Prezident CEFC China a předseda dozorčí rady Slavie Chan Chauto poskytl exkluzivní rozhovor pro webové stránky klubu a klubovou televizi. Vyjádřil v něm velkou spokojenost s postupem Slavie do 3. předkola UEFA Evropské ligy přes Levadii Tallinn, který ve čtvrtek osobně sledoval v Edenu.
Exkluzivní a vůbec první rozhovor prezidenta CEFC China o Slavii vydáme v nejbližších hodinách, sledujte webové stránky a sociální sítě klubu.
Prezident v něm mimo jiné promluvil k fanouškům. "Jsem velice dojatý. Chtěl bych vám srdečně poděkovat, vaše vášeň a vaše srdce, to je síla, kterou dáváte naší Slavii. Vy jste náš pevný základ a máme velkou radost, že vás máme a díky vám věřím, že Slavia dosáhne ještě lepších výsledků,” vzkázal prezident Chan Chauto slávistické veřejnosti.

Podívejte se na pozdrav směřovaný slávistickým fanouškům:

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články