Na Rio Ave prodána půlka kapacity Edenu

PRAHA - Domácí zápas 3. předkola Evropské ligy se rychle blíží a již nyní mají slávističtí hráči jistotu, že je za vítězstvím požene velice slušně zaplněný stadion. Kupujte si dál vstupenky a překonejme patnáctitisícovou návštěvu s Levadií Tallinn!
Vstupenky v cenové kategorii Z1 na duel s Rio Ave se prodávají stejně rychle jako proti Levadii Tallinn, celkový počet prodaných lístků a permanentek na začátku týdne atakuje hranici deset tisíc. Tribuna Sever je nyní téměř vyprodána, během úterý bude do prodeje uvolněna část momentálně vyblokovaných míst pro nové permanentkáře.

Připomínáme, že držitelé permanentních vstupenek mají na zápas vstup zdarma a že se mohou zúčastnit soutěže o zájezd pro dvě osoby na odvetu s Rio Ave! Info zde!

Nenechávejte nákup na poslední chvíli, vyhněte se předzápasovým frontám u pokladen a využijte pro nákup internetový prodej přes Ticketportal. Vstupenku si můžete buď vytisknout doma, anebo si ji vyzvednout v jednom z 959 prodejních míst Ticketportalu po celé republice.

Prosíme fanoušky, aby na utkání přišli s dostatečným předstihem, stadion otevírá své brány v 17:30. Pro vstup na stadion využívejte zejména vchod č. 4, u kterého nebývají fronty. Do svého sektoru se posléze dostanete koridorem.

Otevírací doba pokladen v Edenu u vstupu č. 4
út 12 – 18
st 13 – 19
čt 10 – 19 (prodej permanentek končí v 18 hodin)

Pokladny u vstupu č. 2 (pouze vstupenky na zápas)
čt 15 – 19

Otevírací doba centrály Ticketportalu (Politických vězňů 1, Praha 1):
pondělí – pátek 9 – 18 hodin

Slevy na vstupné musejí být v den zápasu uplatněny na pokladnách nejpozději 90 minut před výkopem zápasu, tedy do 17:30. Omezení se týká všech, kdo chtějí využít studentskou slevu, slevu pro seniory, slevu pro členy Odboru přátel nebo Fanklubu a slevu pro držitele průkazů ZTP / TP. Slevy do sektoru pro rodiče s dětmi, slevy pro vozíčkáře a dětské vstupenky zůstávají v nabídce bez časového omezení.

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články