Nový plakát A-týmu v prodeji od čtvrtka

PRAHA - Už od čtvrtečního odpoledne bude možné zakoupit ve slávistickém fanshopu nový plakát A-týmu pro sezonu 2016/2017. Cena je 50 Kč, permanentkáři platí polovic.
V neděli proběhlo v Edenu předsezónní focení slávistického A-týmu. Kompletní kádr včetně realizačního týmu zapózoval klubovému fotografovi Martinu Malému a výsledek jejich spolupráce uvidíte již brzy.

Ve čtvrtek 28. července by měly plakáty A-týmu dorazit do slávistického fanshopu. Zde si je tak můžete zakoupit před utkáním 3. předkola Evropské ligy. Úvodní duel sešívaných s Rio Ave začíná v 19:00.

Cena plakátu je 50 Kč. Držitelé permanentních vstupenek, kteří se prokáží permicí na sezonu 2016/2017, členové Odboru přátel a Fanklubu zaplatí polovinu - 25 Kč.


Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články