Fanoušci se spojují: Společně do Portugalska!

PRAHA - Slavii čeká ve čtvrtek 4. srpna odveta proti Rio Ave a vy můžete být u toho. Fanouškovské organizace se tentokrát spojily a organizují autobusový výjezd na utkání, které se odehraje v portugalském Vila do Conde. Výkop je ve 20:00 místního času, tedy ve 21:00 českého.
Fanouškovské organizace Odbor přátel, Tribuna Sever a Fanklub společně připravují autobusový výjezd na odvetu 3. předkola Evropské ligy. Odjezd z Prahy je v pondělí 1. srpna večer, návrat po čtvrtečním utkání s Rio Ave. Na cestě zpět pak s možnou zastávkou v San Sebastianu, nebo v Paříži.

Cena výjezdu je pro členy Tribuny Sever, Odboru přátel a Fanklubu 7 000 Kč, pro nečleny 7 500 Kč. Přihlašování je možné do pátku 29. 7. 11:00 na sekretariátu OP od 8:00 do 16:00 nebo ve slávistickém fanshopu. Cena zahrnuje dopravu do Portugalska a zpět, dvakrát ubytování se snídaní, průvodce a cestovní pojištění.

Podmínkou vypravení autobusu je minimálně 35 přihlášených osob.

Výjezd na Rio Ave

1. 8. 2016 20:00 odjezd od stadionu EDEN
2. 8. 2016 ubytování Bordeaux nebo Biarritz. Prohlídka města nebo koupání
3. 8. 2016 po snídani, cca v 9:00 odjezd do Porta, ubytování, volný program
4. 8. 2016 prohlídka Porta s průvodcem, volný program, návštěva zápasu
5. 8. 2016 zastávka v San Sebastianu, alternativně v Paříži

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články