Leťte na Rio Ave s klubovým speciálem

PRAHA - Slavia nabízí fanouškům možnost cestovat do Porta na odvetu 3. předkola Evropské ligy leteckým speciálem. Připojte se k týmu a užijte si dvoudenní výjezd!
Odlet je předběžně ve středu 3. srpna v 10:55 ráno z pražského ruzyňského letiště. Zápas se hraje ve čtvrtek 4. srpna od 20 hodin místního času (21 hodin středoevropského času), návrat je ihned po konci zápasu s plánovaným příletem do Prahy v brzkých ranních hodinách v pátek 5. srpna. Let trvá zhruba 3 hodiny.

Kompletní zájezd

V ceně organizovaného zájezdu je obousměrná letenka, ubytování ve dvoulůžkových pokojích se snídaní, transfery z letiště na hotel a z hotelu na stadion a vstupenka. Cena kompletního zájezdu je 12 900 korun, pro majitelé permanentní vstupenky na sezonu 2016 / 2017 je cena 12 400 korun.

Samostatná letenka

Fanouškům nabízíme možnost zakoupit si pouze letenku bez ubytování, transferů a vstupenky. Cena za obousměrnou letenku je 10 000 korun, cena za letenku pouze v jednom směru 5 000 korun.

Pokud byste rádi letěli s klubem, rezervujte si vaše místo do pátku 29. července do 15:00 na emailu evropa@slavia.cz. Do předmětu zprávy uveďte „Výjezd Rio Ave“, napište počet cestujících osob, jejich jména a variantu, kterou jste si vybrali (Zájezd / Letenka obousměrná / Letenka na cestu tam / Letenka na cestu zpět). Pokud jste držitel permanentní vstupenky, uveďte i číslo vaší permanentky. Pokud máte dotazy k zájezdu, pište na email kamila.brejtrova@slavia.cz.

Kapacita letadla je omezená, přednost mají fanoušci, kteří se přihlásí dříve. Stejně tak mají přednost ti, kteří si zakoupí kompletní zájezd a případně obousměrnou letenku. Pokud zvolíte let jen jedním směrem, budeme vás informovat v pátek v odpoledních hodinách, zda pro vás bude v letadle volné místo.

Vstupenky pro fanoušky, kteří se budou do Porta dopravovat po vlastní ose, budou v prodeji přímo na stadionu. O ceně vás budeme informovat.

Chcete letět s týmem a zadarmo? Kupte si permanentku, přijďte na domácí zápas s Rio Ave a zúčastněte se naší soutěže o zájezd pro dvě osoby!

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články