Informace pro fanoušky cestující do Jihlavy

PRAHA – Slavia v neděli od 19:30 odehraje venkovní zápas ePojisteni.cz ligy v Jihlavě. Pokud plánujete sešívané podpořit přímo v hledišti, přečtěte si důležité organizační informace a pokyny.
Parkování osobních aut je možné na parkovišti v Jiráskově ulici, které se nachází přes silnici naproti sportovnímu areálu.

Brány stadionu se otevírají 90 minut před výkopem, tedy v 18 hodin. Ve stejnou dobu otevírají i pokladny u vstupu č. 5 pro sektor D, který je vyhrazen pro slávisty. Kapacita sektoru je 220 míst. Vstupenka stojí 150 korun a můžete si ji zakoupit i v internetovém předprodeji Ticketportalu.

U bezpečnostní prohlídky před vstupem na stadion bude kladen důraz na zákaz vnášení alkoholu, pyrotechniky a nebezpečných předmětů – tyto předměty budou zabaveny a daná osoba nebude na stadion vpuštěna bez nároku na vrácení vstupenky. Do sektoru nebudou puštěni ani fanoušci, u kterých dechová zkouška prokáže podnapilost. V případě vnášení kovových předmětů, sprejů a kosmetiky budou tyto předměty odebrány a uloženy na základě předávacího protokolu a po skončení zápasu vráceny majiteli.

Pokud divák opustí areál stadionu, nebude vpuštěn zpět bez platné neodtržené vstupenky. 


Aktuálně

V neděli od 19:00 doma proti Hradci

včera
Úřadující mistři proti ligovému nováčkovi. Do Edenu v neděli v rámci 9. kola FORTUNA:LIGY přijede Hradec Králové.

Informace pro fanoušky na DERBY

před 2 dny
Blíží se jubilejní 300. derby! Zápas se hraje v neděli 3. října v Generali Česká pojišťovna Areně a informace včetně té o vstupenkách si přečtěte v článku.

Hráči na hostování: Júsuf se v Liberci uvedl gólem a asistencí

před 2 dny
Jak se v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Další články