ONLINE: Na Boleslav se dvěma hroty

PRAHA/EDEN ARÉNA – Slavii čeká poslední domácí zápas letošního podzimu. Od 15:00 hostí sešívaní v Edenu Mladou Boleslav.
Trenér Jaroslav Šilhavý má před utkáním s Boleslaví téměř prázdnou marodku. Na ní zůstává pouze dlouhodobě zraněný Levan Kenia, kterého čeká operace kyčle.

Základní sestava doznala oproti utkání na Dukle pár drobných změn. Do obrany se opět zapojil Simon Deli, a tak má defenziva již tradiční složení. A protože v útoku dnes nastoupí bok po boku Milan Škoda a Muris Mešanovič, nastala změna v záložní řadě. Na pravém křídle bude operovat Antonín Barák, na levém Jaromír Zmrhal a ve středu pole Michael Ngadeu a Josef Hušbauer.

Základní sestava: Pavlenka – Frydrych, Bílek, Deli, Bořil – Barák, Hušbauer, Ngadeu, Zmrhal – Mešanovič, Škoda

Lavička náhradníků: Berkovec, Mingazov, van Buren, Souček, Ščuk, Švento, van Kessel

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

před 2 dny
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

před 2 dny
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 3 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články