Dárek pro mistra Afriky: Michael Ngadeu dostal nový vůz

PRAHA/HOTEL MANDARIN ORIENTAL – Na tiskové konferenci před jarní částí sezony byl i defenzivní záložník červenobílých Michael Ngadeu, který zvítězil s Kamerunem v Africkém poháru národů. Jako poděkování za skvělé výkony a reprezentaci na něj čekal před hotelem zaparkovaný dárek.
Vůz Mercedes-Benz GLA z Mototechny předal hráči slávistického A týmu a novému mistrovi Afriky Michaelu Ngadeu Ngadjuiovi provozní ředitel společnosti AAA Auto Petr Vaněček, spolu se zástupci společnost CEFC China a Slavie Praha.

„Jsme velmi pyšní na to, že Michael dostal Slavii do povědomí celého světa. Že se pravidelně objevoval po boku těch nejslavnějších hráčů z předních evropských klubů. Chtěli jsme pro něj proto připravit překvapení. Jsme pyšní na to, že máme partnera AAA Auto, které je také partnerem české ligy. Doufáme, že se Michaelovi bude dárek líbit,“ uvedl předání předseda představenstva Slavie
Jaroslav Tvrdík.

Byla ohromná radost Michaela při Poháru sledovat. Jsme rádi, že takovéto hráče máme. Věřím, že to je důvod pro fanoušky, aby se na jaře přišli na takovou hvězdu podívat," pokračoval Jaroslav Tvrdík.

„Hovořil jsem s panem ředitelem AAA Auto, že když Slavia vyhraje titul, budeme společně připravovat další dárky. Moc bych přál našim hráčům, abychom jim ta auta také mohli předat,“ dodal Jaroslav Tvrdík.

„Jsem rád, že skupina AAA Auto může být u ocenění takového sportovního výkonu. Věříme, že Michael bude mít z dárku radost,“ doplnil provozní ředitel společnosti AAA Auto
Petr Vaněček.

„Velmi si toho vážím a jsem dojatý, protože to je nejkrásnější dárek, jaký jsem kdy dostal. Ani nevím, jak mám poděkovat, budu se snažit, abych uspěl také se Slavií,“ byl dojatý Michael Ngadeu Ngadjui.

Aktuálně

Vstupenky na čtvrtfinále MOL Cupu v prodeji

včera
Slavia ve čtvrtfinále MOL cupu přivítá v úterý 2. dubna v 19:20 v Edenu tým MFK Karviná. Majitelé permanentních vstupenek mají na utkání vstup zdarma, ostatní fanoušci si mohou koupit vstupenky v online prodeji a na pokladnách.

Přijeďte na fotbal včas a pomocí MHD!

včera
S blížícími se fotbalovými superduely, které se v Sinobo Stadium v nejbližších týdnech odehrají, pro vás přinášíme souhrn doporučení ohledně dopravy na stadion.

Začal online předprodej vstupenek pro permanentkáře na Chelsea

včera
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Další články