Mistrovská příprava! Vstupenky na Celtic a Nice v prodeji

PRAHA – Slavii čekají v průběhu letní přípravy zajímavá přípravná utkání. Sešívaní přivítají doma slovenského mistra MŠK Žilinu, skotského mistra Celtic Glasgow a třetí tým francouzské ligy OGC Nice. Do prodeje jdou zvýhodněné balíčky vstupenek.
V prodeji bude zvýhodněný balíček všech tří zápasů plus vstupenky na jednotlivá utkání sešívaných. Balíčky půjdou do prodeje v pátek 16. 6. ve 14:00 na webových stránkách Ticketportalu. Zakoupit je bude možné i na pokladnách u vstupu č. 4 v Edenu, které jsou otevřeny ve středu (13:00 - 19:00) a čtvrtek (12:00 - 18:00) (aktuální otevírací doba zde).

Jak získat vstupenky? Podívejte se na následující přehled.

Vstupenky a balíčky pro permanentkáře

Nejvýhodnějším způsobem, jak navštívit všechna domácí utkání sešívaných, je bezesporu koupě permanentní vstupenky na celou sezonu. Pro permanentkáře Slavie jsme navíc v rámci letní přípravy nachystali jako bonus zvýhodněný balíček na všechna tři domácí utkání, který zakoupíte už od 250 Kč. Jednotlivé vstupenky na zápasy pak pořídíte od 150 Kč (Celtic a Nice) a 50 Kč (Žilina).

Všem držitelům permanentních vstupenek současně garantujeme, že jim budeme držet balíčky/vstupenky na přípravu. Pokud si navíc permanentku zakoupíte včas, garantujeme vám také přímo vaše místo při nákupu balíčku.

Již mám permanentku na sezonu 2017/2018

Pokud permanentní vstupenku již máte nebo jste ji zakoupili do 15. června, garantujeme vám na stadionu v Edenu přímo vaše místo. To pro vás bude rezervováno na všechna přípravná utkání, pokud si zakoupíte zvýhodněný balíček. Balíček můžete zakoupit na pokladnách nebo online (po zadání číslo permanentky a ověřovacího kódu, pokud jste si permanentku ještě nevyzvedli, napište o údaje na help@ticketportal.cz). Zde si přečtěte, jak postupovat.

Za zvýhodněnou cenu můžete poté zakoupit i vstupenky na jednotlivá utkání, ale již ne na své místo.

Chci si zakoupit permanentku na sezonu 2017/2018

Pokud si zakoupíte permanentní vstupenku po 16. červnu, již nejsme schopni vám garantovat přímo vaše sedadlo. Rezervován však máte zvýhodněný balíček i vstup na jednotlivé zápasy. Nákup balíčků i vstupenek je možný pouze na pokladnách v Edenu.

Využít nákupu zvýhodněného balíčku můžete do 23. června, poté půjdou do prodeje vstupenky na jednotlivá utkání samostatně.

Vstupenky a balíčky ve volném prodeji

Balíčky na všechna tři utkání jdou na Ticketportalu do volného prodeje rovněž v pátek 16. června. V následujícím týdnu (od pondělí 26. června) pak půjdou do prodeje i vstupenky na jednotlivá utkání.

Prodej v den utkání

V den utkání (4.7. nebo 16.7.) bude možné na pokladnách v Edenu koupit permanentku na novou sezonu, ale nebude již možné využít slevu na utkání pro majitele permanentních vstupenek.

Termíny utkání

Datum
Čas/Místo
Zápas
1. 7. 2017
11:00 ChomutovSK Slavia Praha - MŠK Žilina            
4. 7. 2017
18:00 Eden Aréna
SK Slavia Praha - Celtic Glasgow
16. 7. 2017
19:00 Eden ArénaSK Slavia Praha - OGC Nice

Ceník

Balíčky 2 (Celtic + Nice) + 1 zdarma (Žilina) Permanentkáři Ostatní
Sektor A + B (tribuny Západ a Východ) 350 Kč
400 Kč
Sektor C (Tribuny Sever + Jih + hosté) 250 Kč
300 Kč
Dětská vstupenka 2 Kč

2 Kč

VIP Klubové sedadlo Silver
-
1 140 Kč
VIP Klubové sedadlo Gold - 3 340 Kč
Volná vstupenka na Žilinu je v rámci balíčku ve vstupence na Celtic.

Vstupenka na 1 utkání (Celtic nebo Nice) Permanentkáři Ostatní
Sektor A + B (tribuny Západ a Východ) 220 Kč
300 Kč
Sektor C (Tribuny Sever + Jih + hosté) 150 Kč
200 Kč
Dětská vstupenka 1 Kč
1 Kč
VIP klubové sedadlo Silver -
850 Kč
VIP klubové sedadlo Gold -
1 950 KčVstupenka na Žilinu Permanentkáři Ostatní
všechny kategorie (západ) 50 Kč
100 Kč
dětská 1 Kč
1 Kč

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

včera
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

včera
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

včera
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články