Simon Deli prodloužil smlouvu do roku 2020

PRAHA/EDEN - Simon Deli zůstává slávistou! S naším klubem prodloužil smlouvu do 30. června 2020.
„Podepisujeme nový tříletý kontrakt, s jedním z top tří nebo dokonce nejlepším hráčem ligy. Simon je pilířem naší obrany a podpis kontraktu možná znamená vůbec největší posílení kádru. Není tajemstvím, že měl nabídky z předních západních klubů, ale já jsem rád, že upřednostnil Slavii. Těším se, že si spolu můžeme zahrát o Ligu mistrů, a mám obrovskou radost, že ten kontrakt s ním mohu podepsat,“ uvedl předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík.

A vyjádřil se i případným odchodům hráčů Slavie. „Základní jedenáctku, která získala mistrovský titul, opustí pouze dva hráči. Je to tým, který ukázal velkou míru odolnosti a je sehraný, což nám skýtá velkou naději v boji o Ligu mistrů a obhajobu titulu. Simon hrál teď za reprezentaci Pobřeží slonoviny a ještě se vrací na dovolenou, k týmu se tak připojí další týden. Jsem rád, že se nyní může soustředit na klidný odpočinek a novou sezonu ve Slavii,“ doplnil předseda představenstva.

„Rád bych poděkoval panu Tvrdíkovi, všem fanouškům, spoluhráčům a klubu za jejich podporu a důvěru. Je mi potěšením, že mohu pokračovat ve spolupráci se Slavií. Je to klub, který jsem vždy nosil ve svém srdci a věnoval mu sto procent svého nasazení. Měl jsem více nabídek, ale nestihl jsem je ani prostudovat, rozhodl jsem se zůstat zde. Budu se snažit, abychom společně dosáhli cílů, které jsme si vytyčili, a věřím, že nám toto spojení přinese úspěch,“ doplnil k podpisu tříletého kontraktu Simon Deli.

„Snažíme se přivést z Afriky hráče, aby zde dál kariérně rostli. Věříme, že Simon bude dalším z hráčů, kteří v evropském fotbale zanechají velkou stopu. Bez klubů, jako je Slavia, by se nám ta práce dělala mnohem hůř. Našli jsme ve Slavii a panu Tvrdíkovi velmi solidního partnera a věříme, že tu bude Simon Deli úspěšnější a úspěšnější,“ doplnil hráčům agent Dalibor Lacina.

Fotogalerie

Aktuálně

U13: Stříbro z Hannoveru

před 2 dny
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

U11: Dvě šestá místa na Ondrášovka Cupu

před 2 dny
Tým U11 o uplynulých dvou víkendech odehrál hned dva turnaje Ondrášovka Cup. Nejprve se v Českých Budějovicích střetl se stejně starými soupeři, druhý víkend pak hrál v kategorii U12 ve Vysokém Mýtě. Na obou turnajích skončili sešívaní šestí.

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

21.05.2018
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Další články