Martin Berkovec bude hostovat v Karviné

PRAHA - Brankář Martin Berkovec, který v jarní části ligy hostoval v Bohemce, se do Edenu nevrátí, odchází na hostování do Karviné.
Z Karviné přestoupil do Edenu Jan Laštůvka, který nahradil dosavadní jedničku sešívaných Jiřího Pavlenku. Slavia tak naopak vyšle do Karviné svého odchovance Martina Berkovce.

Rodák z Mariánských Lázní se do prvního týmu Slavie probojoval v roce 2010, aby následně odešel hostovat do Hlučína, kde strávil podzimní část sezony. Jarní část odchytal za rezervní tým. Od léta se připravoval s A týmem, ale poté ještě zamířil na hostování, tentokrát do Sezimova Ústí, nyní Táborska. Ke svému ligovému debutu nastoupil 18. 2. 2012 proti Příbrami. Zápas tehdy skončil 0:0 a Berkovec si tak hned svém prvním zápase připsal svou první ligovou nulu. Sezonu 2013/14 strávil na hostování v Bohemians 1905, kterým svými výbornými výkony pomohl k záchraně. V létě 2014 se připojil zpět ke Slavii, za níž nastoupil i v kvalifikaci Evropské ligy. Uplynulé jaro pak osmadvacetiletý gólman opět odchytal na hostování v Bohemce.

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články