ONLINE: Generálka s Nice

PRAHA - Sešívané čeká generálka na novou sezonu. Od 19:00 hostí v Edenu francouzský tým OGC Nice.
Slavia sehraje po návratu ze soustředění poslední utkání před začátkem kvalifikace Ligy mistrů. Na domácí hřiště si pozvala třetí celek francouzské Ligue 1, tým OGC Nice.

Trenér Jaroslav Šilhavý nemá k dispozici zraněnou dvojici Jakub Hromada a Jan Sýkora. Stále chybí i Ruslan Mingazov, který se zotavuje po nemoci. Per-Egil Flo pak utkání vynechá kvůli problémům se zády.

V základní sestavě vyběhne poprvé v Edenu portugalská posila Danny, hrají i další nové tváře jako Jakub Jugas, Ruslan Rotaň a Jan Laštůvka. Na postu defenzivního záložníka pak utkání zahájí navrátilec z hostování v Liberci Tomáš Souček.
 
Základní sestava: Laštůvka – Frydrych, Jugas, Deli, Bořil – Souček – Danny, Hušbauer, Rotaň, Zmrhal – Škoda

Lavička náhradníků: Kovář, Bílek, Altintop, Alvir, Ngadeu, Ščuk, Trubač, Švento, van Buren, Tecl, MešanovičAktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články