Čermák, Mareš a Řehák budou hostovat na Žižkově

PRAHA - Trojice Marcel Čermák, Vojtěch Mareš a Josef Řehák uspěli na testech ve Viktorii Žižkov a následující rok budou v druholigovém týmu hostovat. Do žižkovského týmu odchází také Josef Bazal, ten odchází na přestup
Záložník Marcel Čermák zahájil uplynulý ročník v dorosteneckém týmu, v zimě se pak začal připravovat s juniorkou, za kterou odehrál celou jarní část. V zimní přípravě také nastoupil do přípravného utkání A týmu proti Vyšehradu.

Také stoper Vojtěch Mareš nastupoval v podzimní části soutěže za dorostenecký tým, za který z postu středního obránce dokázal vstřelit tři branky a na další čtyři přihrál. V zimní přípravě absolvoval s A týmem soustředění v Číně a stejně jako Marcel Čermák zasáhl do přípravného utkání s Vyšehradem. Na jaře hrál za juniorský tým Slavie.

Josef Řehák patřil na podzim do kádru A týmu, nastupoval však především za juniorku, na jaře hostoval v druholigovém Táborsku. Na Žižkově vytvoří brankářskou dvojici s bývalým hráčem Slavie Karlem Hrubešem.

Marcel Čermák, Vojtěch Mareš a Josef Řehák odchází do Viktorie Žižkov na roční hostování bez opce.

Josef Bazal již v dresu Žižkova dříve nastupoval, v předchozích letech hostoval také v Jihlavě, Jablonci a Příbrami. Ofenzivní hráč odchází do Viktorie Žižkov na přestup. Přejeme hodně štěstí v dalším působení!

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články