Aktuální pokyny pro vyzvednutí permanentek

PRAHA - Necelé dva týdny před prvním ligovým zápasem stále probíhá prodej permanentních vstupenek na sezonu 2017/2018. Pokud si chcete během tohoto týdne permanentku pořídit, přinášíme aktuální informace ohledně výdeje plastových permanentek.
AKTUALIZACE 24. 7.: V pondělí 24. 7. a úterý 25. 7. bude prodej nových permanentek probíhat pouze na pokladnách v Edenu. Nákup na centrále Ticketportalu nebude možný z důvodu přesunu techniky na pokladny v Edenu a posílení prodejních míst před úterním zápasem s BATE.
  
AKTUALIZACE 21. 7.: Plastové permanentní vstupenky už jsou k dispozici, na pokladnách v Edenu je možné během pátku, pondělí a úterý vyměňovat vouchery za plastové permanentky. 

Vzhledem k k velkému zájmu o permanentní vstupenky a výrobní době plastových permanentních vstupenek bohužel od středy 19. července nejsou k dispozici plastové permanentky. Prosíme fanoušky, kteří mají permanentní vstupenku objednanou online, mají voucher na permanentní vstupenku a nemají ještě vyzvednutou plastovou permanentku, aby počkali s vyzvednutím permanentky na příští týden anebo do dalších pokynů.

Zároveň všichni fanoušci, kteří si přijdou v tomto týdnu (opět případně upřesníme) koupit permanentní vstupenku přímo na pokladny v Edenu, dostanou místo plastové permanentky papírový voucher, který bude možné proměnit na plastovou permanentku, jakmile budou permanentky k dispozici. Na tento voucher opatřený ochrannými prvky bude možný vstup na úterní zápas s BATE Borisov a vyzvednout permanentku před/po utkání.

Permanentky pro všechny fanoušky, kteří si jako způsob vyzvednutí zvolili doručení poštou, byly odeslány včera.

Velice se všem fanouškům omlouváme za komplikace s vyzvednutím permanentní vstupenky, které jsou způsobené nedostatkem plastových karet. Z těchto důvodů nebude během středy 19. července a čtvrtka 20. července probíhat prodej permanentních vstupenek na centrále Ticketportalu.

Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme za vzniklou situaci. Jakmile budou plastové permanentky k dispozici, ihned budeme fanoušky informovat.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články