Eden má novou výzdobu

PRAHA – Stadion Slavie v Edenu změnil před startem nové sezony svůj vzhled. Na fasádě západní tribuny jsou nainstalovány obří plachty, které odkazují na letošní výročí 125 let od založení klubu.
Letos na podzim si připomeneme výročí 125 let od založení Slavie. Chystáme několik doprovodných akcí a výzdoba fasády západní tribuny je jednou z nich. 

Od dnešního dne po zbytek sezony se budete při návštěvách zápasů v Edenu potkávat s osmi klubovými legendami – Františkem Pláničkou, Antonínem Pučem, Vlastimilem Kopeckým, Františkem Veselým, Ivo Knoflíčkem, Vladimírem Šmicerem, Stanislavem Vlčkem a Milanem Škodou. Tyto legendy jsou vyobrazeny i na permanentních vstupenkách pro novou sezonu.

Zároveň s legendami najdete na plachtách i čtyři trofeje: pohár pro vítěze Středočeské župy z 20. let, mistrovský pohár ze sezony 1939/1940, pohár pro vítěze ročníku 1995/1996 a aktuální mistrovský pohár ze sezony 2016/2017.

Jsme hrdí na naši klubovou historii a po převzetí stadionu do vlastnictví CEFC pracujeme na tom, aby bylo v Edenu vidět, který klub zde hraje své domácí zápasy. U příležitosti přátelského zápasu s Celtikem FC jsme pojmenovali západní tribunu na Tribunu Johna Williama Maddena, před touto tribunou začal vznikat slávistický chodník slávy. 

Fotogalerie

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

včera
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

včera
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

včera
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články