Do nové sezony v novém dresu!

PRAHA – Už v úterý vstoupí sešívaní do nové sezony 2017/2018. Proti Bate Borisov nastoupí ve zbrusu nových domácích dresech, které budou mít verzi pro pohárová utkání a ligová. Nový dres bude ve fanshopu v prodeji od 15. srpna.
Oproti minulé domácí sadě došlo na první pohled k několika kosmetickým změnám. Největší radost všem slávistům jistě udělá malá zlatá hvězdička nad klasickou slávistickou. Ta značí, že Slavia je aktuální ligový mistr.

Kromě toho, že dres má nový střih rukávů, na kterých je také červenobílý lem, si můžete v lemu za krkem všimnout výrazného nápisu SLAVIA.

Nejtradičnější fotbalový dres u nás vstupuje až na několikaletou výjimku, kdy Slavia měla sešívané dresy zakázáné, do 125. roku klubové historie. A jak se můžete přesvědčit ve videu, ve kterém klubové legendy dokazují: S naším sešívaným dresem jsme již 125 let silnější. Nový dres vstupuje do prodeje 15. srpna ve fanshopu Slavie.


Proti Bate Borisov nastoupí slávisté v pohárové verzi s bílými zády a odlišnými sponzory, než při ligových utkáních. Venkovní kombinací zůstává pro letošní sezonu stejná jako minulý rok, slávisté na hřištích soupeřů, kde nebudou moci použít svou klasickou kombinaci, budou nastupovat v tmavě-modrých dresech. Brankáři mají k dispozici černý, oranžový a zelený dres.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články