Do nové sezony v novém dresu!

PRAHA – Už v úterý vstoupí sešívaní do nové sezony 2017/2018. Proti Bate Borisov nastoupí ve zbrusu nových domácích dresech, které budou mít verzi pro pohárová utkání a ligová. Nový dres bude ve fanshopu v prodeji od 15. srpna.
Oproti minulé domácí sadě došlo na první pohled k několika kosmetickým změnám. Největší radost všem slávistům jistě udělá malá zlatá hvězdička nad klasickou slávistickou. Ta značí, že Slavia je aktuální ligový mistr.

Kromě toho, že dres má nový střih rukávů, na kterých je také červenobílý lem, si můžete v lemu za krkem všimnout výrazného nápisu SLAVIA.

Nejtradičnější fotbalový dres u nás vstupuje až na několikaletou výjimku, kdy Slavia měla sešívané dresy zakázáné, do 125. roku klubové historie. A jak se můžete přesvědčit ve videu, ve kterém klubové legendy dokazují: S naším sešívaným dresem jsme již 125 let silnější. Nový dres vstupuje do prodeje 15. srpna ve fanshopu Slavie.


Proti Bate Borisov nastoupí slávisté v pohárové verzi s bílými zády a odlišnými sponzory, než při ligových utkáních. Venkovní kombinací zůstává pro letošní sezonu stejná jako minulý rok, slávisté na hřištích soupeřů, kde nebudou moci použít svou klasickou kombinaci, budou nastupovat v tmavě-modrých dresech. Brankáři mají k dispozici černý, oranžový a zelený dres.

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Liberce

dnes
Poslední výjezd v letošní sezoně nás čeká do Liberce, v neděli 5. července tam změříme síly s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

V neděli od 17:00 v Liberci

dnes
Poslední venkovní utkání letošní sezony odehrají sešívaní v neděli od 17:00 na hřišti Liberce. V preview zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a záložník Patrik Hellebrand.

B-tým: V Písku výhra po penaltách

před 2 dny
Cestu Metal Conexion Cup Letní ligou uzavřela rezerva Slavie výhrou po pokutových kopech na půdě Písku.

Další články