Slávistky na úvod ligy přivítají Duklu!

Praha - V sobotu startuje nová sezóna fotbalitek Slavie! Úřadující mistryně přivítají od 14:00 tým Dukly Praha. Přijďte povzbudit naše sešivané fotbalistky k pátému titulu v řadě.

V sobotu startuje nová sezona, ve které fotbalistky Slavie obhajují mistrovský titul. Podaří se získat páté prvenství za sebou?

Slavia přes letní přestávku získala několik posil. Z Liberce přišla Andrea Jarchovská, rychlá a dravá útočnice. Do obrany pak Nikola Sedláčková ze Slovácka. A z USA se vrátila Klára Cahynová.

Ambice týmu jsou stejně jako každý rok stejné. „Bude to těžké jako každý rok. K prvnímu místu vede vždy nějaká cesta, budeme se snažit poctivě makat. Holky jsou zase o rok zkušenější,“ říká trenér Pavel Medynský. „Věřím, že se Spartou se popasujeme. Bylo by dobré, kdyby se do bojů zapojily i další týmy, abychom odehráli další těžká utkání,“ přeje si kouč.

1.září se navíc losuje osmifinále Ligy mistryň, kde budou naše fotbalistky nasazeny. „Čekají nás zde profesionální týmy, které mají svou kvalitu. Přál bych holkám, abychom byli schopni minimálně postoupit do dalšího kola,“ uzavřel Medynský.

První zápas sehrají ženy v sobotu 12.8. od 14 hodin na hřišti Xaverova proti Dukle. Hned o týden později nás opět na Xaverově čeká Hradec Králové. Derby bude v neděli 3. září.


Nejbližší ligový program:

12.8. 14.00 Slavia – Dukla (Xaverov)
20.8. 14:00 Slavia – Hradec Králové (Xaverov)
27.8. 13:00 Slovácko – Slavia (Širůch)
  3.9. 16:00 Slavia – Sparta (Xaverov)

Aktuálně

V neděli od 19:00 doma proti Hradci

včera
Úřadující mistři proti ligovému nováčkovi. Do Edenu v neděli v rámci 9. kola FORTUNA:LIGY přijede Hradec Králové.

Informace pro fanoušky na DERBY

před 2 dny
Blíží se jubilejní 300. derby! Zápas se hraje v neděli 3. října v Generali Česká pojišťovna Areně a informace včetně té o vstupenkách si přečtěte v článku.

Hráči na hostování: Júsuf se v Liberci uvedl gólem a asistencí

před 2 dny
Jak se v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Další články