Rekonvalescence Murise Mešanoviče probíhá podle plánu

PRAHA – Ve středu to budou tři týdny, co se Muris Mešanovič zranil v pohárovém utkání s Třincem. Rekonvalescence probíhá podle plánu.
„Vše jde tak, jak má. Věřím, že nedojde k žádným komplikacím,“ říká bosenský útočník Muris Mešanovič, který má za sebou první fázi léčení zranění. „Dva týdny jsem měl úplný klid s ortézou, mohl jsem dělat jen přístrojové terapie,“ vysvětluje útočník Slavie.

„Teď bych měl začít lehce cvičit a posilovat zraněnou oblast,“ dodává Mešanovič. Jak ke zranění vůbec došlo? „Při rohu jsem byl v souboji se soupeřem, bohužel mi přisedl koleno a otočil mi ho. Hned jsem věděl, že bude zle,“ dodává Bosňan.

Jaká je tedy vůbec diagnóza? „Mám přetržený vnitřní postranní vaz v koleni. Pokud všechno půjde dobře, tak se doba léčení předpokládá zhruba osm týdnů,“ vysvětluje
Muris Mešanovič, jehož návrat se tedy odhaduje zhruba na polovinu listopadu.

Aktuálně

TOTÁLN! HATTRICK. Všechny díly na Slavia TV

včera
Prožijte nezapomenutelný ročník 2020/21 ještě jednou! Pětidílný seriál TOTÁLN! HATTRICK má za sebou všech pět epizod. Připomeňte si je v článku.

Forma? O tu strach nemám. Chci být dál přínosem

před 2 dny
Na startu roku 2022 prodělal covid, za spoluhráči do Portugalska přicestoval v sobotu. „Jsem moc rád, že tady můžu konečně být,“ těší Alexandera Baha.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 pro ročník 2009

před 3 dny
Díky velkému zájmu jsou kapacity slávistického letního fotbalového kempu vyčerpány. Jediná volná místa zbývají na kempu pro hráče ročníku 2009, na který je stále možnost se přihlásit.

Další články