Danny: Na Villarrealu zabojujeme o postup

VILLARREAL/ESTADIO DE LA CERAMICA - Sešívaní mají za sebou předzápasový trénink na Estadio de la Ceramica ve Villarealu, kde se zítra střetnou s favoritem skupiny A. „Villarreal hraje velmi dobře, rádi kombinují, ale i my máme stejné ambice. Uděláme vše pro postup," řekl na oficiální tiskové konferenci portugalský záložník Danny.
Španělé jsou už od losu považováni za favorita skupiny. „Villarreal hraje velmi dobře, rádi kombinují, ale i my máme stejné ambice. Uděláme vše pro postup. Věřím, že se zápas odehraje v dobré atmosféře a že zabojujeme o postupové místo,“ říká Danny.

Portugalský záložník se v posledních zápasech rozehrává po delším zranění, jak je na tom před Villarrealem? „Cítím se velmi dobře, jsem připravený na 100 %. Hrál jsem už dva zápasy, ale o tom, kdo nastoupí, rozhoduje trenér. Já budu každopádně k dispozici,“ potvrzuje Danny.

„Moje hlavní ambice je pomoct týmu v Evropské lize, v poháru i v domácí lize. Samozřejmě chceme vyhrávat každý zápas. Když se podívám na dosavadní zápasy, které jsem hrál, tak myslím, že ještě můžu týmu něco dát,“ pokračoval portugalský špílmachr.

Jak vidí Danny čtvrtečního soupeře? „Zdobí je kontrola, držení míče. Uvidíme, co předvedou zítra. Myslím, že Villarreal hraje velmi dobře, patří mezi špičku, samozřejmě vedle Realu, Barcelony, Atlética. Hrají výborně, rádi kombinují, ale my musíme zkusit hrát jako v lize.“

A co by Danny říkal na případný remízový výsledek? „Přijeli jsme vyhrát, to je náš hlavní cíl. Ale ani remíza by nebyl špatný výsledek. Naší ambicí je ale vyhrát,“ zakončil Danny.

Aktuálně

PŘÍPRAVA: Proti Slovanu Bratislava a Žižkovu v pátek v Edenu

včera
​Slavia v rámci letní přípravy změří v pátek 29. června v Edenu síly se Slovanem Bratislava a Viktorií Žižkov.

Jaroslav Zelený vyztuží defenzivu sešívaných

včera
Defenzivní řady Slavie posílí pětadvacetiletý obránce či záložník Jaroslav Zelený. Ten přichází z Jablonce a v sešívaném podepsal smlouvu do roku 2022.

Slavii posílí hvězda rumunské ligy

včera
Slavii posílí čtyřiadvacetiletý rumunský záložník Alexandr Baluta, který v loňské sezoně nastřílel za Craiovu 17 soutěžních branek.

Další články