Zvolte Hvězdnou sestavu 125 let Slavie!

PRAHA - Slavia si letos na podzim přípomíná 125 let od svého založení. Oslavy vyvrcholí 10. prosince při galavečeru v Obecním domě a vy můžete mít na oslavách svůj podíl. Zvolte Hvězdnou sestavu historie Slavie!
Pro oslavy 125 let jsme připravili unikátní hlasování, ve kterém budete vybírat nejlepší historickou a novodobou sestavu Slavie. Za 125 let prošlo Slavií několik stovek hráčů, proto budete moci vybírat hned dvě sestavy.

Samotné nominace se netvořily lehce, ale věříme, že každý z vás si v nich najde své oblíbence a hráče, kteří se podíleli na bohaté klubové historii. Novodobá sestava vznikala dle několika kritérií (počet odehraných zápasů za Slavii, mistrovský titul, úspěch v pohárech nebo fakt, že hráč byl stěžejním článkem sestavy) za období samostatné české ligy (1993 - 2017). U některých hráčů budete mít možnost vybrat i post, protože během své kariéry hráli na více pozicích. Historické složení (1892 - 1992) obstaral klubový archivář Karel Zuska.

Hlasování začíná ve středu a bude uzavřeno 5. prosince. Výsledky budou slavnostně zveřejněny na galavečeru 10. prosince v Obecním domě. 

HLASUJTE O SLOŽENÍ HVĚZDNÉ SESTAVY ZDE!

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články