ONLINE: Konec ligového podzimu proti Baníku

PRAHA/EDEN ARÉNA – Slavia hostí v posledním ligovém kole podzimu Baník Ostrava. Výkop je v 19:30 a sešívaní se současně loučí s kapitánem.
Slavia se v předposledním utkání roku 2017 loučí s ligovým podzimem. Doma hostí Baník Ostrava, s nímž ve druhém kole získala pouze bod za bezbrankovou remízu.

V rámci utkání se sešívaní také loučí s kapitánem Jiřím Bílkem, kterému je věnován jak zápasový magazín Poločas, tak doprovodný program. Sám Jiří Bílek začíná utkání na lavičce a je připraven naskočit do hry!

Jak jsou na tom ostatní slávisté? Trenér Šilhavý stále postrádá stopera Simona Deliho, který doléčuje zdravotní problémy po utkání s Maccabi. Na marodce kromě Murise Mešanoviče a Dušana Šventa zůstává i Ruslan Rotaň, přibyl ještě Jakub Hromada.

Základní sestava je pak téměř stejná jako proti Jablonci, jen na pravém kraji obrany nastoupí Michal Frydrych.

Základní sestava:
Laštůvka – Frydrych, Jugas, Ngadeu, Sobol – Hušbauer, Souček – Zmrhal, Danny, Stoch – Škoda

Lavička náhradníků: Kovář, Bořil, Sýkora, Bílek, van Buren, Altintop, Necid


Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

před 2 dny
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

před 2 dny
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 3 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články