Nejlepší vánoční dárek? Slávistické suvenýry

PRAHA – Pokud ještě stále nevíte, čím obdarovat své blízké slávistické kamarády nebo rodinu, rozhodně neváhejte a věnujte pod stromeček slávistický suvenýr nebo permanentku na jaro. S těmito dárky se nemůžete splést!

Jarní permanentky

S jarní permanentkou darujete vstup na všechna domácí ligová utkání, domácí zápasy MOL cupu, ženskou Ligu mistryň a také na domácí utkání juniorky. Majitelé permanentních vstupenek mají navíc přednostní právo na nákup dalších vstupenek na exponovaná utkání, mezi které bude určitě patřit náš jarní souboj v Edenu s Plzní.

Ceny permanentek začínají na 1300 korunách a při nákupu na centrále Ticketportalu lze uplatnit až 20% slevu, pokud jste například student nebo senior nad 60 let. 

Pokud chcete permanentku koupit jako dárek, můžete tak učinit i online. U objednávek do pátku 8. prosince je možné zvolit i poslání poštou na vaši adresu. Pokud chcete mít na permanentce jiné jméno, než to, ze kterého objednáváte, je potřeba pro změnu do 24 hodin od objednání napsat požadavek na email eden@ticketportal.cz a uvést číslo vaší objednávky a požadované jméno.

Od 8. prosince bude probíhat prodej na centrále Ticketportalu (Politických vězňů 15, Praha 1, po - pá 9 - 17), kde bude zároveň probíhat i výdej permanentek objednaných online.

Suvenýry ve fanshopu

V kamenné prodejně fanshopu v Edenu i na eshopu si můžete vybrat z velké nabídky vánočních dárků. Před Vánocemi byly do prodeje uvedeny novinky – ložní povlečení v černém designu, kalendář na rok 2018 nebo červené župany. Populárním dárkem je slávistické pyžamo, osuška anebo třeba sprchový gel.

Pokud chcete věnovat dárek na míru, můžete nechat vyrobit dres s potiskem vlastního jména. U těchto objednávek je třeba poslat a uhradit objednávku do 17. prosince. Pokud chcete darovat úplně stejné oblečení, jaké nosí hráči na tréninky nebo na předzápasové rozcvičení, můžete vybrat kvalitní oblečení z hráčské kolekce, která je navržena a vyrobena exkluzivně jen pro náš A-tým.

Na eshopu je možné objednávat dárky až do
20. prosince, u těchto objednávek je garance doručení do Vánoc. Kamenná prodejna má nyní otevřeno denně od 10 do 18 hodin a ve čtvrtek od 10 do 19 hodin. Naposledy bude fanshop otevřený 23. prosince.

Aktuálně

Juniorka: Vítězný obrat zápasu s Kolínem

včera
V dalším přípravném zápase cestovala juniorka do Kolína, kde se utkala s domácím divizním celkem. Sešívaní utkání zvládli otočit a zvítězili 2:1.

Jsme zkušenější než loni. Víme, do čeho jdeme

včera
Sešívaní v neděli odstartují ligovou sezonu v Olomouci. „Ambice vedení jsou hrát o titul," říká trenér Trpišovský.

Do nové sezony v historické trikoloře

včera
Národní barvy. Červená, bílá a modrá. Tato kombinace bude Slavii provázet v celé sezoně.

Další články