Do Slavie přichází mladý reprezentant Imad Rondić

PRAHA/EDEN – Bosenský mládežnický reprezentant Imad Rondić je další posilou Slavie. Rodák ze Sarajeva podepsal v pondělí v Edenu smlouvu do roku 2021.
V podzimní části sezony nastupoval mladý střelec v bosenské juniorské lize, ve které nastřílel šestnáct branek a je nejlepším střelcem soutěže. Navíc zaznamenal sedm asistencí. 

„Jsem rád, že jsem podepsal první profesionální smlouvu v největším českém klubu. Jsem spokojený s podmínkami a fungováním klubu. Doufám, že to bude v mé kariéře velký krok vpřed,“ řekl Imad Rondić.

„Do Slavie přivádíme velmi talentovaného útočníka, fyzicky dobře vybaveného, navíc levonohého s výborným zakončením. Hráč navíc prokázal skvělý charakter, má velkou šanci se posouvat výše, záleží jen na něm, zda bude na sobě tvrdě pracovat,“ řekl pro náš web manažer akademie
Jiří Plíšek.

„Imad prošel před svým příchodem důkladným skautováním, následně zde byl v závěru podzimu na testech. Po důkladném rozboru jsme se rozhodli pro jeho příchod k nám. Jsme rádi, že se Imat rozhodl právě pro Slavii, neboť měl nabídky i z dalších klubů po Evropě,“ okomentoval Jiří Plíšek cestu, která předcházela příchodu Imada Rondiče do Slavie.

Bosenský kanonýr se bude připravovat s juniorským týmem, se kterým dnes odcestoval na soustředění do Nymburka.

Aktuálně

Hráči na hostování: Patrik Hellebrand v sestavě kola

dnes
Jak se v uplynulém víkendu dařilo hráčům Slavie na hostování sledujte v našem pravidelném přehledu.

Ve čtvrtek od 21:00 o postup proti Beerševě

včera
Sešívaní už ve čtvrtek od 21:00 přivítají v Edenu Beerševu, proti které jim stačí jeden bod na postup ze skupiny Evropské ligy.

Chceme vrátit porážku z Izraele

včera
Jan Kuchta doufá před zápasem s Beerševou v potvrzení dobrých výkonů a postup. „Chceme jim vrátit porážku z Izraele a určitě si za tím tvrdě půjdeme," říká útočník sešívaných.

Další články