Sešívaní zvítězili na Tříkrálovém turnaji

PRAHA – V trnavské sportovní hale se konal 6. ledna Tříkrálový turnaj, kterého se zúčastnili i bývalí hráči sešívaných. Tým, vedený kapitánem Martinem Latkou, prošel turnajem bez porážky a zvedl tak nad hlavu trofej pro vítěze.
Červenobílí se na turnaji představili ve složení Kamil Čontofalský, Lukáš Došek, Tomáš Došek, Karol Kisel, Martin Latka, David Hubáček, František Dřížďal, Matej Krajčík, David Kalivoda, Jaroslav Černý a Zdeněk Šenkeřík a v mezinárodní konkurenci vybojovali první místo. Své startovné hráči věnovali na dětskou onkologii v Motole.

Ve skupině B se červenobílí potkali se Spartou, Košicemi a Hannoverem. Následovalo semifinále proti Slovanu Bratislava a finálový souboj s Košicemi, který Slavia vyhrála 7:2. Sešívaným se dostalo i individuálních ocenění. Nejlepším střelcem turnaje byl se sedmi brankami vyhlášen Karol Kisel, nejlepším gólmanem pak Kamil Čontofalský.

Známé tváře byly k vidění i v dresu soupeřů. Trnavu vedl Miroslav Karhan, Spartu potom reprezentovali například Jiří Novotný či Tomáš Jun, za Košice nastoupili Marek Sapara nebo Vladimír Janočko, který byl jmenován nejlepším hráčem turnaje, za Liberec pak Jiří Štajner.

Základní skupina

Sparta – Slavia 2:3
Branky: Jun 2 – Kisel, Kalivoda, J. Černý

Slavia – Košice 3:1

Branky: Kisel 2, Kalivoda – Kožlej

Slavia – Hannover 8:2

Branky: Kisel 3, Kalivoda 2, Šenkeřík, Krajčík, J. Černý – Dehne, F. Groth

Semifinále

Slavia – Slovan Bratislava 3:2
Branky: J. Černý, T. Došek, Kisel – Sedlák, vl. Krajčík

Finále

Slavia – Košice 7:2
Branky: Šenkeřík 3, Dřížďal 2, T. Došek, J. Černý – Rusinko, Lengyel

Konečné pořadí

1. Slavia Praha
2. VSS Košice
3. Spartak Trnava
4. Slovan Bratislava
5. Sparta Praha
6. Masters
7. Slovan Liberec
8. Hannover 96


Aktuálně

Ženský tým hlásí čtyři posily!

včera
Slavia hlásí čtyři nové posily! Minulý týden jsme zveřejnili příchod Ashley Herndon, nyní přichází Američanka Morgan Proffitt a Kanaďanka Kylla Sjoman, a dále ze Slovácka talentovaná dvojčata Kamila a Michaela Dubcovy.

U19: Dorostenci podlehli Bayernu 1:3

před 2 dny
K prvnímu přípravnému duelu na nadcházející sezonu cestovali starší dorostenci Slavie do Mnichova, kde se utkali s Bayernem. Sešívaní po gólu Ladislava Krobota vedli, domácí celek ale utkání otočil na konečných 3:1 y pohledu Bayernu.

Juniorka: Těsná prohra s Táborskem

před 2 dny
Po zápasech s Ústím nad Labem a Chrudimí čekal na juniorku Slavie duel s Táborskem. Sešívaní po poločase vedli 1:0, utkání nakonec skončilo výhrou Táborska 3:2.

Další články