ONLINE: První přípravné utkání pod trenérem Trpišovským

ŠPANĚLSKO – Červenobílí si dřinu na kondičním soustředění zpestří přátelským utkáním s místním celkem Real Balompédica Linense. Výkop je v 16:00.
Slávisté se na stadionu Municipal de La Línea představí poprvé pod novým trenérem Jindřichem Trpišovským. Kvůli drobným zdravotním problémům utkání vynechají Přemysl Kovář a  Muris Mešanovič. Do branky se na začátku utkání postaví Martin Otáhal, kterého v poli doplní mladé naděje Václav Pardubský a Jan Vejvar. V útoku je pak spolu s Tomášem Necidem navrátilec Ruslan Mingazov.

Základní sestava: Otáhal – Pardubský, Jugas, Sobol – Vejvar, Ngadeu, Danny, Hromada, Sýkora – Necid, Mingazov


Aktuálně

Ženský tým hlásí čtyři posily!

včera
Slavia hlásí čtyři nové posily! Minulý týden jsme zveřejnili příchod Ashley Herndon, nyní přichází Američanka Morgan Proffitt a Kanaďanka Kylla Sjoman, a dále ze Slovácka talentovaná dvojčata Kamila a Michaela Dubcovy.

U19: Dorostenci podlehli Bayernu 1:3

před 2 dny
K prvnímu přípravnému duelu na nadcházející sezonu cestovali starší dorostenci Slavie do Mnichova, kde se utkali s Bayernem. Sešívaní po gólu Ladislava Krobota vedli, domácí celek ale utkání otočil na konečných 3:1 y pohledu Bayernu.

Juniorka: Těsná prohra s Táborskem

před 2 dny
Po zápasech s Ústím nad Labem a Chrudimí čekal na juniorku Slavie duel s Táborskem. Sešívaní po poločase vedli 1:0, utkání nakonec skončilo výhrou Táborska 3:2.

Další články