Jan Laštůvka odchází do Baníku Ostrava

PRAHA – Brankář Jan Laštůvka odchází do Baníku Ostrava. Za ten zkušený gólman nastupoval už minulosti a získal zde mistrovský titul v sezoně 2003/04.
„Jan Laštůvka vyjádřil přání se vrátit z osobních důvodů domů, a proto přestupuje do Baníku Ostrava. Děkujeme mu za práci pro Slavii i za to, jak byl v tréninku svou pílí pro ostatní neustále příkladem, a přejeme mu v jeho další kariéře hodně štěstí,“ uvedl k odchodu tiskový mluvčí Slavie Michal Býček.

Jan Laštůvka přišel do Edenu na začátku sezony z Karviné a pětatřicetiletý gólman odchytal na podzim patnáct ligových utkání, v nichž udržel devětkrát čisté konto. Za Slavii nastoupil do branky i v kvalifikaci Ligy mistrů nebo základní skupině Evropské ligy.

Aktuálně

Góly jsou o intuici. Hattrick mi asi není přán

včera
Útočník Jan Kuchta vstřelil proti Sigmě Olomouc dva góly a výrazně tak přispěl k vítězství 3:1. ​„S výsledkem jsem naprosto spokojený,“ říká po utkání.

Náročný zápas. Terén byl skvělý, Bah debut zvládl

včera
Sešívaní porazili v prvním jarním utkání Sigmu Olomouc 3:1. „Měli jsme výhodu skvěle připraveného terénu. Musím pochválit trávníkáře," říká Jindřich Trpišovský.

Obrat proti Olomouci, dvakrát se trefil Kuchta

včera
Sešívaní vstoupili do roku 2021 vítězně. Olomouc porazili v rámci 15. kola FORTUNA:LIGY po obratu 3:1.

Další články