ONLINE: Generálka na ligu s Baníkem

Za týden konečně začíná ligové jaro a sešívané dnes čeká generálka. Utkání s Baníkem začíná v 15:00. Přímý přenos z utkání můžete sledovat na iDNES.cz.

Červenobílí nastoupí ke generálce na jarní část HET ligy, a to na půdě Baníku Ostrava, s nímž už obě ligová utkání odehráli v podzimní části soutěže. Trenér Jindřich Trpišovský postavil opět mezi tyče Ondřeje Koláře. Na postu pravého obránce, který si už vyzkoušel na soustředění, pak nastoupí Jakub Jugas, vrací se i uzdravený Simon Deli. V útoku tentokrát po boku Milana Škody vyběhne Tomáš Necid.

V posledním utkání před jarem schází v nominaci pouze Jan Bořil, který kvůli karetnímu trestu nezasáhne do zápasu v Jihlavě. Spolu s brankářem Martinem Otáhalem by měl nicméně zítra odehrát utkání v dresu juniorky.

Základní sestava: Kolář – Jugas, Kúdela, Deli, Sýkora – Mingazov, Hušbauer, Souček, Zmrhal – Necid, Škoda

Sledujte přímý přenos z utkání na iDNES.cz.

Zkrácená textová reportáž na slavia.cz je pak zde.

Aktuálně

Slavia součástí FIFA 19 i PES 2019!

včera
Slavia bude nově součástí obou nejpopulárnějších fotbalových her na světě. Ke hře Pro Evolution Soccer se od nové sezony přidá i FIFA od EA Sports!

Dorostenecké týmy s plným bodovým ziskem

včera
Po dvou ligových kolech jsou všechny dorostenecké týmy stoprocentní. Jak se vedlo dorostencům Slavie o uplynulém víkendu?

Juniorka: Hradec Králové otočil průběh zápasu

před 2 dny
V dalším kole Juniorské ligy cestovala juniorka Slavie do Hradce Králové. Sešívaní sice šli brzy do vedení, domácí ale utkání třemi góly otočili.

Další články