ONLINE: Slavia hraje v Brně

Ve 13:00 začíná 23. ligové kolo duelem mezi Slavií a domácí Zbrojovkou a do základní sestavy sešívaných se vrací Michael Ngadeu nebo Jakub Hromada.
Trenér Jindřich Trpišovský se musí v Brně obejít bez Simona Deliho, Jaromíra Zmrhala, Lukáše Pokorného a Ruslana Mingazova, které do hry nepustí zranění, stejně jako Micka van Burena a Murise Mešanoviče. Po nemoci se naopak vrací do základní sestavy Jakub Hromada a na lavičce je po odpykaném karetním trestu k dispozici i Danny.

Úvodní jedenáctka doznala oproti předchozímu zápasu se Zlínem řady změn zejména v obranné řadě. Zde zůstal pouze Jugas, který tvoří stoperskou dvojici s Michaelem Ngadeu, na krajích obrany pak jsou Michal Frydrych a Eduard Sobol. Jan Bořil se posunul do zálohy, druhým křídlem je pak Miroslav Stoch. Ve středu pole zůstávají Souček s Hušbauerem a na hrotu kapitán Škoda.

Základní sestava: Kolář – Frydrych, Jugas, Ngadeu, Sobol – Souček, Hromada – Bořil, Hušbauer, Stoch – Škoda

Lavička náhradníků: Kovář, Flo, Sýkora, Danny, Tecl, Kudela, Necid

Aktuálně

Zemřel Jiří Žďárský, spoluhráč Bicana a Kopeckého

včera
V sobotu 14. července odešel do fotbalového nebe bývalý hráč Slavie Jiří Žďárský. Byl už jediným žijícím slávistou, který vyhrál titul mistra ligy v roce 1947 a hrál po boku legendárního Josefa Bicana.

Per-Egil Flo odchází do Švýcarska

včera
Krajní obránce Per-Egil Flo odchází do švýcarského Lausanne. V úterý byl mezi kluby finálně doladěn přestup norského zadáka.

Ženský tým hlásí čtyři posily!

před 2 dny
Slavia hlásí čtyři nové posily! Minulý týden jsme zveřejnili příchod Ashley Herndon, nyní přichází Američanka Morgan Proffitt a Kanaďanka Kylla Sjoman, a dále ze Slovácka talentovaná dvojčata Kamila a Michaela Dubcovy.

Další články