Vstupenky do Liberce v online prodeji

Slavia odehraje 25. kolo HET ligy v Liberci v neděli 22. dubna od 18 hodin. Vstupenky do sektoru hostů jsou v online prodeji na Ticketportalu, pořiďte si je v předstihu!
Sektor hostů má kapacitu 600 míst, pro fanoušky Slavie jsou navíc určeny sektory D a E na západní tribuně, kupujte si tedy lístky zejména do těchto sektorů. Cena lístku je 150 korun

Vstupenky jsou v online prodeji na Ticketportalu a zároveň si je můžete pořídit i na 944 prodejních místech Ticketportalu. Nenechávejte nákup vstupenek až na den utkání a pořiďte si lístky z pohodlí domova.

Pokud se vyprodají sektory D a E, do prodeje budou uvolňovány postupně podle zájmu slávistů další sektory na západní tribuně za bránou. Kapacita celé západní tribuny je 2 000 míst. 

Před rokem dorazilo do Liberce na 2 500 slávistů, podobnou návštěvu očekáváme i na tento zápas. Slavia se opět bude podílet na zajištění pořadatelské služby v sektoru hostů.

Tribuna Sever i Fanklub vypravují autobusové zájezdy, doporučujeme fanouškům využít této možnosti dopravy a vyhnout se tak případným komplikacím při parkování aut v okolí stadionu.

 

Aktuálně

Zemřel Jiří Žďárský, spoluhráč Bicana a Kopeckého

včera
V sobotu 14. července odešel do fotbalového nebe bývalý hráč Slavie Jiří Žďárský. Byl už jediným žijícím slávistou, který vyhrál titul mistra ligy v roce 1947 a hrál po boku legendárního Josefa Bicana.

Per-Egil Flo odchází do Švýcarska

včera
Krajní obránce Per-Egil Flo odchází do švýcarského Lausanne. V úterý byl mezi kluby finálně doladěn přestup norského zadáka.

Ženský tým hlásí čtyři posily!

před 2 dny
Slavia hlásí čtyři nové posily! Minulý týden jsme zveřejnili příchod Ashley Herndon, nyní přichází Američanka Morgan Proffitt a Kanaďanka Kylla Sjoman, a dále ze Slovácka talentovaná dvojčata Kamila a Michaela Dubcovy.

Další články