PŘÍPRAVA: Proti Slovanu Bratislava a Žižkovu v pátek v Edenu

​Slavia v rámci letní přípravy změří v pátek 29. června v Edenu síly se Slovanem Bratislava a Viktorií Žižkov.

Utkání s druhým týmem slovenské ligy a vítězem slovenského poháru Slovanem Bratislava se odehraje v Eden Aréně v pátek 29. června od 18:30. Od 15:30 se navíc Slavia rovněž v Edenu utká s Viktorií Žižkov. Na obě utkání bude vstup zdarma.

„Byli jsme zklamáni rozhodnutím zrušit československý superpohár. Jsem rád, že se podařila najít domluva na úrovni klubů. Jsme potěšeni, že Slovan Bratislava přijal pozvání k přípravě, která se uskuteční v pátek 29. 6. v 18:30 v Edenu," řekl k plánovanému utkání předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík.

„Zápas bude otevřen, vstupné na utkání bude zdarma. Doufáme, že si fanoušci přijdou užít kvalitní zápas vítězů pohárů obou zemí. Druhá jedenáctka si zahraje od 15:30 utkání s Viktorií Žižkov. Také zde bude vstup zdarma. Doufáme, že si den na Slavii všichni užijí. Chtěl bych poděkovat vedení obou klubů, že došlo k domluvě. Po zklamání, které zrušení superpoháru vyvolalo, máme šanci vidět oba kluby v Edenu,“ dodal Jaroslav Tvrdík.

Slovan Bratislava stejně jako Slavia vyhrál v uplynulé sezoně domácí pohár, Slovan ve finále porazil MFK Ružomberok 3:1. Také v ligové soutěži obsadil tým ze slovenského hlavního města stejnou příčku jako sešívaní, ve slovenské Fortuna lize tedy skončil na druhé pozici.

Tým trenéra Martina Ševely se chystá na předkola Evropské ligy a má za sebou v přípravě už dva odehrané zápasy. Nejprve si Slovan poradil s celkem Pohronie, ve druhém utkání pak ale nestačil na Zbrojovku Brno v poměru 1:2. V sobotu 23. 6. pak na Slovan čeká přípravný zápas s Mladou Boleslaví.

Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

včera
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

včera
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články