Informace pro fanoušky do Chotěboře

Slavia v neděli hraje první přípravný zápas v Chotěboři, na který se chystá několik stovek slávistů.

Utkání v Chotěboři je završením oslav výročí 100 let fotbalu ve městě. Zápas Slavie proti místnímu celku FC Chotěboř má výkop v 17 hodin.

Doprava do Chotěboře

Pokud využijete pro dopravu do Chotěboře vlak, doporučujeme trasu přes Havlíčkův Brod, která je výrazně kratší než přes Pardubice. Vlaková zastávka je zhruba 10 minut chůze od stadionu.

Jestli pojedete do Chotěboře autem, tak v blízkosti stadionu jsou parkoviště, která bude možné využít. V případě naplnění kapacity bude nutné parkovat na volných místech ve městě.

Prodej vstupenek

Lístky na utkání se budou prodávat až přímo na místě. Vstupné je 50 korun, děti a mládež do 15 let má vstupné zdarma. Platba za vstupenky je možná pouze v hotovosti. Vstup do areálu je od zimního stadionu z jihu.

Sektor pro fanoušky Slavie

Vzhledem k tomu, že očekáváme několik stovek fanoušků Slavie, tak pro naše příznivce budou přednostně vyhrazeny prostory ve východní části za hřištěm. Kapacita laviček je omezená, doporučujeme fanouškům, aby si případně vzali podsedáky, pokud budou chtít sedět na zemi.

V sektoru pro naše fanoušky bude dostatečné občerstvení.

Doprovodný program

Program na stadionu Chotěboře začne už ve 13 hodin, kdy sehrají zápas místní přípravky. Od 14 hodin se představí ve vzájemném souboji staré gardy Chotěboře a Havlíčkova Brodu a v 15:15 proběhne předání ocenění bývalým hráčům Chotěboře.

Od 17 hodin pak Slavia nastoupí proti Chotěboři, která hraje krajský přebor. Na hlavní tribuně by měla proběhnout i autogramiáda hráčů Slavie, kteří zrovna nebudou hrát.

Během celého odpoledne bude zajištěno bohaté občerstvení, fanoušci si budou moci pochutnat na klobásách nebo grilovaném seleti, k pití se bude podávat chotěbořské nealkoholické pivo, točená limonáda a další nápoje.

V areálu bude během celého odpoledne i stánek slávistického fanshopu.

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články