ŽIVĚ: Slavia hraje první sobotní přípravný duel

Sobotní den na herním soustředění v Rakousku patří přípravnému dvojutkání s maďarským celkem Mezőkövesd Zsóry SE. První utkání má výkop v 11:30, druhé pak v 15:00.

Do prvního zápasu nastoupí v základní sestavě v brance Přemysl Kovář, před ním bude působit stoperská dvojice tvořena Jakubem Jugasem a Michaelem Ngadeu. Pozice pravého beka bude patřit Vladimíru Coufalovi, levý kraj obrany pak Janu Bořilovi. Sešívaní nastoupí do utkání se dvěma středními záložníky, kterými budou Tomáš Souček a Josef Hušbauer, na křídlech budou operovat Mick van Buren na pravé straně a Jaromír Zmrhal na straně levé. V útoku pak bude hrát Milan Škoda a Stanislav Tecl.

Na lavičce budou připraveni brankář Ondřej Kolář a záložníci Adam Petrák a Vojtěch Šilhan z juniorky.

Do dnešního dvojzápasu nezasáhnou kvůli zdravotním problémům Jaroslav Zelený, Lukáš Pokorný a Muris Mešanovič. Zraněný je také Jakub Hromada, který včera přicestoval do Rakouska za týmem.

Sestava: Kovář - Coufal, Jugas, Ngadeu, Bořil - van Buren, Souček, Hušbauer, Zmrhal - Tecl, Škoda
Lavička: Kolář - Petrák, Šilhan

Utkání sledujte živě v základním streamu na Slavia TV:


Zkrácený online z dnešního utkání najdete zde.

Aktuálně

Nervozita? Spadla ze mě, jak rozhodčí pískl do píšťalky

dnes
Jaroslav Zelený nastoupil proti Zenitu ke svému premiérovému utkání v Evropské lize. „Jsem rád, že jsem hrál od začátku, nejvíce mě ale těší postup," říká sešívaný bek.

Cítil jsem z týmu obrovské odhodlání, řekl Trpišovský

dnes
Po výhře nad Zenitem slaví sešívaní postup do jarní části Evropské ligy: „Když budu mluvit za sebe, tak to beru jako velký úspěch," řekl po postupu trenér Jindřich Trpišovský,

Jsem hlavně rád, že jsme to zvládli, těší se na jaro Zmrhal

dnes
Střelec prvního gólu dnešního zápasu proti Zenitu potvrdil, že je na něj v důležitých chvílích spolehnutí. O tom, co pro něj znamená postup do jarní fáze EL a koho by si přál při losu, se Jaromír Zmrhal rozpovídal po utkání.

Další články