ŽIVĚ: Slavia hraje první sobotní přípravný duel

Sobotní den na herním soustředění v Rakousku patří přípravnému dvojutkání s maďarským celkem Mezőkövesd Zsóry SE. První utkání má výkop v 11:30, druhé pak v 15:00.

Do prvního zápasu nastoupí v základní sestavě v brance Přemysl Kovář, před ním bude působit stoperská dvojice tvořena Jakubem Jugasem a Michaelem Ngadeu. Pozice pravého beka bude patřit Vladimíru Coufalovi, levý kraj obrany pak Janu Bořilovi. Sešívaní nastoupí do utkání se dvěma středními záložníky, kterými budou Tomáš Souček a Josef Hušbauer, na křídlech budou operovat Mick van Buren na pravé straně a Jaromír Zmrhal na straně levé. V útoku pak bude hrát Milan Škoda a Stanislav Tecl.

Na lavičce budou připraveni brankář Ondřej Kolář a záložníci Adam Petrák a Vojtěch Šilhan z juniorky.

Do dnešního dvojzápasu nezasáhnou kvůli zdravotním problémům Jaroslav Zelený, Lukáš Pokorný a Muris Mešanovič. Zraněný je také Jakub Hromada, který včera přicestoval do Rakouska za týmem.

Sestava: Kovář - Coufal, Jugas, Ngadeu, Bořil - van Buren, Souček, Hušbauer, Zmrhal - Tecl, Škoda
Lavička: Kolář - Petrák, Šilhan

Utkání sledujte živě v základním streamu na Slavia TV:


Zkrácený online z dnešního utkání najdete zde.

Aktuálně

Přijeďte na fotbal včas a pomocí MHD!

dnes
S blížícími se fotbalovými superduely, které se v Sinobo Stadium v nejbližších týdnech odehrají, pro vás přinášíme souhrn doporučení ohledně dopravy na stadion.

Začal online předprodej vstupenek pro permanentkáře na Chelsea

dnes
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Informace pro fanoušky na Bayern Mnichov

včera
Ve středu 27. března od 19:30 odehrají slávistky odvetný zápas Ligy mistryň v Mnichově. Přečtěte si bližší informace k organizaci utkání a prodeji vstupenek.

Další články