ŽIVĚ: Slavia hraje první sobotní přípravný duel

Sobotní den na herním soustředění v Rakousku patří přípravnému dvojutkání s maďarským celkem Mezőkövesd Zsóry SE. První utkání má výkop v 11:30, druhé pak v 15:00.

Do prvního zápasu nastoupí v základní sestavě v brance Přemysl Kovář, před ním bude působit stoperská dvojice tvořena Jakubem Jugasem a Michaelem Ngadeu. Pozice pravého beka bude patřit Vladimíru Coufalovi, levý kraj obrany pak Janu Bořilovi. Sešívaní nastoupí do utkání se dvěma středními záložníky, kterými budou Tomáš Souček a Josef Hušbauer, na křídlech budou operovat Mick van Buren na pravé straně a Jaromír Zmrhal na straně levé. V útoku pak bude hrát Milan Škoda a Stanislav Tecl.

Na lavičce budou připraveni brankář Ondřej Kolář a záložníci Adam Petrák a Vojtěch Šilhan z juniorky.

Do dnešního dvojzápasu nezasáhnou kvůli zdravotním problémům Jaroslav Zelený, Lukáš Pokorný a Muris Mešanovič. Zraněný je také Jakub Hromada, který včera přicestoval do Rakouska za týmem.

Sestava: Kovář - Coufal, Jugas, Ngadeu, Bořil - van Buren, Souček, Hušbauer, Zmrhal - Tecl, Škoda
Lavička: Kolář - Petrák, Šilhan

Utkání sledujte živě v základním streamu na Slavia TV:


Zkrácený online z dnešního utkání najdete zde.

Aktuálně

Stanislav Tecl utrpěl distorzi kolena

včera
Útočník Stanislav Tecl, který musel střídat v souboji s Bohemians Praha, utrpěl distorzi kolenního kloubu.

Zahájení prodeje vstupenek na venkovní zápasy EL

včera
Od úterý 25. září si fanoušci mohou na pokladnách v Edenu koupit vstupenky na venkovní zápasy se Zenitem a Girondins Bordeaux.

Ostrý start. Do vršovického derby přímo z lavičky

včera
Do vršovického derby musel nastoupit už v prvním poločase, nervózní ale nebyl: „Neměl jsem na to ani pomyšlení, šel jsem na to rovnou z lavičky," říká Jan Matoušek.

Další články