Informace pro fanoušky do Olomouce

Pojeďte podpořit Slavii v prvním kole ve venkovním zápase v Olomouci! Na místě bude v prodeji ještě 500 vstupenek.

Vstupenky na zápas

Lístek na utkání do sektoru hostů stojí 200 korun. Předprodej probíhal v Edenu, kde se prodalo 150 lístků. Do prodeje na pokladnách u sektoru hostů v den zápasu tak půjde 500 ks lístků z celkové kapacity sektoru, která je 651 míst. Pokladny otevírají hodinu a půl před zápasem, tedy v 16:30.

Parkování u stadionu

Nejblíže u sektoru hostů je možné zaparkovat na parkovištích Rošického, U sportovní haly a Lidlu, případně pak na parkovištích Ladová anebo u Billy. Upozorňujeme, že o utkání je velký zájem a před zápasem budou parkoviště obsazená – dorazte co nejdříve! Po obsazení parkovišť je možné parkovat v přilehlých ulicích.

Vstup na stadion

Sektor hostů se nachází na východní tribuně v sektoru O. Přístup je z ulice Na Střelnici. Při vstupu proběhne bezpečnostní prohlídka a namátková kontrola na požití alkoholu. Upozorňujeme, že osoby, které jakýmkoliv způsobem poruší některý z bodů Návštěvního řádu umístěného u vstupu do sektoru, nebudou vpuštěny, případně budou vyvedeny ze sektoru bez nároku na vrácení vstupného. Vstup do sektoru bude otevřen od 16:30. V sektoru budou přítomni členové slávistické pořadatelské služby.

Po skončení utkání nebudou přistaveny k sektoru autobusy pro odvoz fanoušků na hlavní olomoucké nádraží.

Zápas na Radiu Slavia

Pokud nebudete přímo na Andrově stadionu, můžete utkání sledovat na O2TV Sport. Přímý rozhlasový přenos můžete poslouchat i na našem Radiu Slavia. Přenos spustíte v přehrávači u textového online přenosu anebo z homepage webu slavia.cz. 

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články