Ve třetím předkole Ligy mistrů s Dynamem Kyjev

Slavii čeká v třetím předkole Ligy mistrů ukrajinský vicemistr – Dynamo Kyjev.

V pondělí proběhl ve švýcarském Nyonu los, který sešívaným určil soupeře pro třetí předkolo Ligy mistrů. Slavia šla do nemistrovské části losu jako nenasazená a narazí tak na ukrajinské Dynamo Kyjev.

První utkání odehrají červenobílí v Edenu 7. srpna OD 19:30, odveta se pak uskuteční v Kyjevě v úterý 14. srpna od 18:30.

Dynamo Kyjev je patnáctinásobným mistrem Ukrajiny, jedenáctkrát vyhrál domácí pohár. V uplynulém ročníku ukrajinské ligy se umístil na druhém místě o dva body za Šachtarem Doněck. V loňském ročníku Evropské ligy se Dynamo dostalo až do osmifinále, kde ho vyřadilo Lazio Řím.

Náš soupeř hraje své domácí zápasy na NSC Olympijském stadionu, který má kapacitu 70 050 míst. Slavia se s Dynamem Kyjev naposledy utkala v přátelském zápase 5. února 2016 během soustředění v Marbelle, ukrajinského soupeře porazila 2:1 po gólech Zmrhala a Mešanoviče.

Pokud sešívaní třetí předkolo zvládnou, čeká je ještě play-off o základní skupinu Ligy mistrů. Pokud nikoliv, přejdou rovnou do základní skupiny Evropské ligy.

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články