U19: Ve středu startuje tradiční CEE Cup

Jako obvykle bude závěr července patřit mezinárodnímu turnaji CEE Cup pro hráče kategorie U19.

Také v letošním ročníku CEE Cupu bude k vidění několik zahraničních soupeřů. Turnaje se účastní celkem osm týmů. Českou fotbalovou školu zastupuje kromě Slavie ještě Sparta, slovenskou pak Nitra. Z východní části Evropy přijede do Prahy bosenský celek FK Sarajevo, turecký Besiktas a rumunský tým Academia Sport Team. Dalšími účastníky prestižního turnaje pak budou anglický Everton a brazilský tým Palmeiras.

Osm týmů bude rozděleno do dvou skupin po čtyřech, kde se každý utká s každým.

Skupina A:
SK Slavia Praha
Everton FC
Besiktas JK
Akademia Sport Team

Skupina B:
FK Sarajevo
FC Nitra
SE Palmeiras
AC Sparta Praha

Podle umístění ve skupině pak každý tým odehraje zápas o konečnou pozici se shodně umístěným týmem ze druhé skupiny.

Rozpis zápasů Slavie:

Středa 25. 7., 15:15
SK Slavia Praha – Everton FC, stadion E. Rošického

Pátek 27. 7., 15:15
SK Slavia Praha – Akademia Sport Team, stadion E. Rošického

Sobota 28.7., 15:15
SK Slavia Praha – Besiktas JK, stadion E. Rošického

Kompletní rozpis zápasů najdete na webu turnaje.

Sešívaní dorostenci odehráli zatím v přípravě tři přípravné duely. Na úvod podlehli Bayernu Mnichov 1:3, jedinou branku obstaral Ladislav Krobot. Druhý duel pak odehráli starší dorostenci na soustředění v Nymburce, Hradec Králové porazili zásluhou gólu Lukáše Červa 1:0. Třetí přípravné utkání nad Mladou Boleslaví skončilo vítězstvím Slavie v poměru 3:0, trefili se Jakub Zeronik, Petr Bývalec a Michal Hošek.

Přijďte podpořit naše dorostence v zajímavé mezinárodní konfrontaci, budete si také moci připomenout atmosféru strahovského stadionu, kde Slavia slavila jak postup do Ligy mistrů, tak poslední mistrovský titul.

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články