Slavia součástí FIFA 19 i PES 2019!

Slavia bude nově součástí obou nejpopulárnějších fotbalových her na světě. Ke hře Pro Evolution Soccer se od nové sezony přidá i FIFA od EA Sports!

„Jsme ohromně rádi, že se nám s EA Sports povedlo uzavřít tříletý kontrakt a Slavia tak bude součástí světové jedničky na poli fotbalových her. Věříme, že fanoušci to ocení a Slavii provedou úspěšně letošní sezonou Evropské ligy i na počítači nebo herní konzoli,“ uvedl tiskový mluvčí Slavie Michal Býček.

„Byli jsme s EA Sports v kontaktu od jara a jsme rádi, že se nám povedlo domluvit na tříleté spolupráci. Takže na naší účast ve hře neměl vliv fakt, že EA Sports zakoupilo práva na Ligu mistrů a Evropskou ligu. Navíc jako jediný český klub budeme v příští sezoně jak v sérii FIFA, tak i v PES 2019,“ těší Michala Býčka.

Během podzimní sezony se můžete těšit na několik soutěží spojených s FIFA 19 a PES 2019.

Aktuálně

Slavia esports a CZC uzavírají partnerství a představují společný esports room

včera
Slavia esports navazuje spolupráci s předním hráčem na českém trhu s elektronikou CZC. Zároveň také představuje nový Esports room, který se stane vybavenou základnou pro přípravu našich hráčů.

Generálka s Baníkem na O2 TV

před 2 dny
Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

V Istanbulu kvůli COVIDU bohužel bez sektoru hostí

před 3 dny
Zápas Konferenční ligy mezi Fenerbahce SK a Slavií Praha se v Istanbulu hraje 17. února od 18:45 a bude to bohužel bez podpory slávistických fanoušků v sektoru hostí.

Další články