ONLINE: Slavia hraje na Slovácku

Po reprezentační pauze se opět o víkendu hraje domácí FORTUNA:LIGA. Od 18:00 hrají sešívaní v Uherském Hradišti proti Slovácku.

Trenér Jindřich Trpišovský nemůže počítat se zraněnými Milanem Škodou a Janem Sýkorou. Milan Škoda má zranění ze zápasu z Nitry, které ho do dnešního utkání nepustí. Zdravotní problém, tentokrat ze zápasu reprezentace, trápí také Jana Sýkoru.

Dále do utkání nemohou nastoupit Mick van Buren, Jakub Jugas, Jakub Hromada, Peter Olayinka, Marko Alvir a Simon Deli. Muris Mešanovič by se měl v pondělí už představit v části utkání za juniorku.

Branku bude opět střežit Ondřej Kolář. Obrana bude ve složení, ve kterém dohrávala utkání s Plzní. Na pozicí stoperů budou Ondřej Kúdela a Michael Ngadeu, na krajích obrany pak Vladimír Coufal a Jan Bořil. Stejná je tak středová dvojice, kterou bude tvořit duo reprezentantů Josef Hušbauer a Tomáš Souček. Před nimi si soutěžní premiéru v sešívaném dresu odbude dnešní oslavenec Ibrahim Traoré, který nahradí zraněného Jana Sýkoru. Pozice křídel bude patřit Miroslavu Stochovi a Jaromíru Zmrhalovi. V útoku nastoupí Stanislav Tecl.

Na lavici bude kromě jiných připravena také nová posila Jan Matoušek.

Sestava: Kolář - Coufal, Kúdela, Ngadeu, Bořil - Souček, Hušbauer - Stoch, Traoré, Zmrhal - Tecl
Náhradníci: Kovář - Zelený, Matoušek, Baluta, Frydrych, Pokorný, Valenta

SLEDUJTE ZÁPAS V ONLINE REPORTÁŽI

Aktuálně

Ostrý start. Do vršovického derby přímo z lavičky

dnes
Do vršovického derby musel nastoupit už v prvním poločase, nervózní ale nebyl: „Neměl jsem na to ani pomyšlení, šel jsem na to rovnou z lavičky," říká Jan Matoušek.

U21: Těsná prohra v Teplicích

včera
Duel na půdě prvního celku Juniorské ligy Teplic odehráli sešívaní v dalším soutěžním kole. V zápase padla jediná branka, která rozhodla o výhře domácích 1:0.

Vyválčené vítězství a velká pochvala pro diváky

včera
Slavia urvala tři body v domácím vršovickém derby. „Bylo to neskutečně vyválčené vítězství, pomohli nám lidi. Někdy bylo vidět, že už hráči ani nemohli běžet, ale stadion je k tomu dohnal,“ zdůraznil trenér Trpišovský zásadní roli tribun.

Další články