ONLINE: Slavia hraje na Slovácku

Po reprezentační pauze se opět o víkendu hraje domácí FORTUNA:LIGA. Od 18:00 hrají sešívaní v Uherském Hradišti proti Slovácku.

Trenér Jindřich Trpišovský nemůže počítat se zraněnými Milanem Škodou a Janem Sýkorou. Milan Škoda má zranění ze zápasu z Nitry, které ho do dnešního utkání nepustí. Zdravotní problém, tentokrat ze zápasu reprezentace, trápí také Jana Sýkoru.

Dále do utkání nemohou nastoupit Mick van Buren, Jakub Jugas, Jakub Hromada, Peter Olayinka, Marko Alvir a Simon Deli. Muris Mešanovič by se měl v pondělí už představit v části utkání za juniorku.

Branku bude opět střežit Ondřej Kolář. Obrana bude ve složení, ve kterém dohrávala utkání s Plzní. Na pozicí stoperů budou Ondřej Kúdela a Michael Ngadeu, na krajích obrany pak Vladimír Coufal a Jan Bořil. Stejná je tak středová dvojice, kterou bude tvořit duo reprezentantů Josef Hušbauer a Tomáš Souček. Před nimi si soutěžní premiéru v sešívaném dresu odbude dnešní oslavenec Ibrahim Traoré, který nahradí zraněného Jana Sýkoru. Pozice křídel bude patřit Miroslavu Stochovi a Jaromíru Zmrhalovi. V útoku nastoupí Stanislav Tecl.

Na lavici bude kromě jiných připravena také nová posila Jan Matoušek.

Sestava: Kolář - Coufal, Kúdela, Ngadeu, Bořil - Souček, Hušbauer - Stoch, Traoré, Zmrhal - Tecl
Náhradníci: Kovář - Zelený, Matoušek, Baluta, Frydrych, Pokorný, Valenta

SLEDUJTE ZÁPAS V ONLINE REPORTÁŽI

Aktuálně

V pátek v Edenu s Chrudimí! Permanentkáři zdarma!

včera
V pátek 16. listopadu vstoupí Slavia do osmifinálového zápasu v domácím poháru MOL Cup. Soupeřem červenobílých je druholigová Chrudim. Permanentkáři mají vstup zdarma. Zápas začíná v 18:30 hodin. Brány Edenu se otevírají v 17 hodin.

Exkluzivní prodej vstupenek na Zenit

včera
Pouze dnes máte na pokladnách v Edenu jedinečnou možnost pořídit vstupenky na Zenit Petrohrad, k tomu navíc získáte vstup na Chrudim zdarma a slevu 15 % do Fanshopu!

U21: Prohra s Hradcem Králové

12.11.2018
V 15. zápase Juniorské ligy přivítala Slavia na Xaverově Hradec Králové. Sešívaným se herně povedl vstup do zápasu, tři body si ale odvezli hosté.

Další články