ONLINE: Slavia hraje na Slovácku

Po reprezentační pauze se opět o víkendu hraje domácí FORTUNA:LIGA. Od 18:00 hrají sešívaní v Uherském Hradišti proti Slovácku.

Trenér Jindřich Trpišovský nemůže počítat se zraněnými Milanem Škodou a Janem Sýkorou. Milan Škoda má zranění ze zápasu z Nitry, které ho do dnešního utkání nepustí. Zdravotní problém, tentokrat ze zápasu reprezentace, trápí také Jana Sýkoru.

Dále do utkání nemohou nastoupit Mick van Buren, Jakub Jugas, Jakub Hromada, Peter Olayinka, Marko Alvir a Simon Deli. Muris Mešanovič by se měl v pondělí už představit v části utkání za juniorku.

Branku bude opět střežit Ondřej Kolář. Obrana bude ve složení, ve kterém dohrávala utkání s Plzní. Na pozicí stoperů budou Ondřej Kúdela a Michael Ngadeu, na krajích obrany pak Vladimír Coufal a Jan Bořil. Stejná je tak středová dvojice, kterou bude tvořit duo reprezentantů Josef Hušbauer a Tomáš Souček. Před nimi si soutěžní premiéru v sešívaném dresu odbude dnešní oslavenec Ibrahim Traoré, který nahradí zraněného Jana Sýkoru. Pozice křídel bude patřit Miroslavu Stochovi a Jaromíru Zmrhalovi. V útoku nastoupí Stanislav Tecl.

Na lavici bude kromě jiných připravena také nová posila Jan Matoušek.

Sestava: Kolář - Coufal, Kúdela, Ngadeu, Bořil - Souček, Hušbauer - Stoch, Traoré, Zmrhal - Tecl
Náhradníci: Kovář - Zelený, Matoušek, Baluta, Frydrych, Pokorný, Valenta

SLEDUJTE ZÁPAS V ONLINE REPORTÁŽI

Aktuálně

Byli jsme dobře připraveni

před 2 dny
O výhře nad Guoanem, rychlé aklimatizaci v Portugalsku i souboji o místo v týmu mluvili po zápase Zdeněk Houštecký a Jakub Jugas.

Slavia poráží Sinobo Guoan 4:0

před 2 dny
Slavia v prvním přípravném utkání na soustředění v Portugalsku vyzvala Beijing Sinobo Guoan. Ve větrných podmínkách dokázali červenobílí svého soupeře přehrát 4:0 a připisují si tak v přípravě další výhru.

ONLINE: Prvním soupeřem Beijing Sinobo Guoan

před 2 dny
Od 14:00 hraje Slavia první přípravné utkání na soustředění v Portugalsku. Sešívaní nastoupí proti Beijingu Sinobo Guoan.

Další články