ONLINE: Slavia hraje v Petrohradě proti Zenitu

Sešívaní hrají od 18:55 středoevropského času druhý zápas základní skupiny Evropské ligy, soupeřem je ruský celek Zenit Petrohrad.

Oproti ligovému duelu na půdě Baníku Ostrava udělal trenér Jindřich Trpišovský jednu změnu v základní sestavě. Alexandra Balutu nahradí v útoku nahradí Jan Matoušek.

Chytat tedy bude opět Ondřej Kolář. Kraje obrany budou patřit Vladimíru Coufalovi a Janu Bořilovi, ve středu obrané řady pak nastoupí Ondřej Kúdela a Michael Nagdeu.

Stejná zůstává také záložní řada, kterou budou uprostřed tvořit Tomáš Souček, Ibrahim Traoré a Josef Hušbauer, na křídlech je doplní Miroslav Stoch a Jaromír Zmrhal.

Zasáhnout do hry nebudou moci zranění Jakub Hromada, Jakub Jugas, Jan Sýkora, Stanislav Tecl, Mick van Buren a Milan Škoda. Chybět bude také Lukáš Pokorný, který se zranil na předzápasovém tréninku. Na soupisce pro Evropskou ligu není Muris Mešanovič, kvůli problémům s vízem pak do Ruska necestoval Peter Olayinka.

Sestava: Kolář – Coufal, Kúdela, Ngadeu, Bořil – Souček, Traoré – Stoch, Hušbauer, Zmrhal – Matoušek
Náhradníci: Kovář, Vantruba – Zelený, Deli, Baluta, Frydrych, Valenta

UTKÁNÍ SLEDUJTE V TEXTOVÉM ONLINU ŽIVĚ ZDE.

Aktuálně

Slavia esports a CZC uzavírají partnerství a představují společný esports room

včera
Slavia esports navazuje spolupráci s předním hráčem na českém trhu s elektronikou CZC. Zároveň také představuje nový Esports room, který se stane vybavenou základnou pro přípravu našich hráčů.

Generálka s Baníkem na O2 TV

před 2 dny
Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

V Istanbulu kvůli COVIDU bohužel bez sektoru hostí

před 3 dny
Zápas Konferenční ligy mezi Fenerbahce SK a Slavií Praha se v Istanbulu hraje 17. února od 18:45 a bude to bohužel bez podpory slávistických fanoušků v sektoru hostí.

Další články