Vstupenky do Liberce v prodeji

Slávisté hrají v neděli 21. října v Liberci a pravidelně je zde žene kupředu silná podpora! Vyrazte na sever Čech i nyní, vstupenky jsou v prodeji v Edenu.

Červenobílí se v Liberci představí po reprezentační přestávce v neděli 21. října od 17 hodin. Pokud chcete slávisty ve 12. ligovém kole podpořit přímo na stadionu U Nisy, můžete si vstupenky na utkání zakoupit s předstihem už nyní na pokladnách v Edenu dle jejich otevírací doby. Cena lístku je 200 korun.

Sektor hostů je umístěn na Západní tribuně a má kapacitu 600 míst. Pokud se vyprodají, budou po dohodě obou klubů do prodeje uvolňovány postupně další sektory na Západní tribuně. Ta se nachází za bránou a její celková kapacita je 2 000 míst.

V souladu s Návštěvním řádem nebudou na Hlavní, Severní a Východní tribunu vpouštění fanoušci s klubovými symboly Slavie Praha. Tito budou směřování dle kapacity do sektoru hostů nebo na Západní tribunu. Chcete-li si tak vstupenky zakoupit online prostřednictvím Ticketportalu, zvolte rovnou Západní tribunu, abyste předešli případným komplikacím. 

Při vstupu na stadion budou prováděny důkladné bezpečnostní kontroly, aby se předešlo vnášení pyrotechniky a jiných nebezpečných předmětů. Na stadion nebudou vpouštěny osoby zjevně pod vlivem alkoholu nebo jiných návykových látek. Vzhledem k důkladným vstupním kontrolám doporučujeme plynulý příchod již od 15 hodin, kdy budou otevřeny vchody do slávistických sektorů, aby bylo možné zkontrolovat všechny fanoušky do zahájení utkání.

Aktuálně

U21: Juniorka podlehla Českým Budějovičím

dnes
Juniory čekalo první utkání jarní části Juniorské ligy, sešívaní ale na půdě Českých Budějovic prohráli 0:1.

Jan Matoušek bude hostovat v Příbrami

dnes
Ofenzivní záložník či útočník Jan Matoušek odchází do konce sezony na hostování do Příbrami.

Informace pro fanoušky cestující do Genku

dnes
Ve čtvrtek 21. února odehrajeme odvetný zápas Evropské ligy v Genku. Přečtěte si bližší informace k výjezdu.

Další články