Vstupenky do Liberce v prodeji

Slávisté hrají v neděli 21. října v Liberci a pravidelně je zde žene kupředu silná podpora! Vyrazte na sever Čech i nyní, vstupenky jsou v prodeji v Edenu.

Červenobílí se v Liberci představí po reprezentační přestávce v neděli 21. října od 17 hodin. Pokud chcete slávisty ve 12. ligovém kole podpořit přímo na stadionu U Nisy, můžete si vstupenky na utkání zakoupit s předstihem už nyní na pokladnách v Edenu dle jejich otevírací doby. Cena lístku je 200 korun.

Sektor hostů je umístěn na Západní tribuně a má kapacitu 600 míst. Pokud se vyprodají, budou po dohodě obou klubů do prodeje uvolňovány postupně další sektory na Západní tribuně. Ta se nachází za bránou a její celková kapacita je 2 000 míst.

V souladu s Návštěvním řádem nebudou na Hlavní, Severní a Východní tribunu vpouštění fanoušci s klubovými symboly Slavie Praha. Tito budou směřování dle kapacity do sektoru hostů nebo na Západní tribunu. Chcete-li si tak vstupenky zakoupit online prostřednictvím Ticketportalu, zvolte rovnou Západní tribunu, abyste předešli případným komplikacím. 

Při vstupu na stadion budou prováděny důkladné bezpečnostní kontroly, aby se předešlo vnášení pyrotechniky a jiných nebezpečných předmětů. Na stadion nebudou vpouštěny osoby zjevně pod vlivem alkoholu nebo jiných návykových látek. Vzhledem k důkladným vstupním kontrolám doporučujeme plynulý příchod již od 15 hodin, kdy budou otevřeny vchody do slávistických sektorů, aby bylo možné zkontrolovat všechny fanoušky do zahájení utkání.

Aktuálně

V úterý autogramiáda nových posil

před 2 dny
Sešívaný podzim nekončí pondělním 19. kolem na půdě Jablonce. O den později se sejdeme opět v Edenu!

Nervozita? Spadla ze mě, jak rozhodčí pískl do píšťalky

před 2 dny
Jaroslav Zelený nastoupil proti Zenitu ke svému premiérovému utkání v Evropské lize. „Jsem rád, že jsem hrál od začátku, nejvíce mě ale těší postup," říká sešívaný bek.

Cítil jsem z týmu obrovské odhodlání, řekl Trpišovský

před 2 dny
Po výhře nad Zenitem slaví sešívaní postup do jarní části Evropské ligy: „Když budu mluvit za sebe, tak to beru jako velký úspěch," řekl po postupu trenér Jindřich Trpišovský,

Další články