Omezení vstupu fanoušků do okolí stadionu v Bordeaux

Na základě trestu od disciplinární komise UEFA a nařízení prefektky pro bezpečnost jihozápadní oblasti Francie je omezen vstup na stadion a pohyb fanoušků v jeho okolí v den zápasu.

Trest od UEFA

Za incident v Kodani jsme byli jako klub potrestáni peněžní pokutou 20 tisíc eur a také zákazem fanoušků na stadionu při venkovním zápase v Bordeaux. Trest platí pro blížící se zápas v Bordeaux, který se hraje ve čtvrtek 29. listopadu.

Fanoušci, kteří si koupili vstupenky do sektoru hostů, měli možnost lístky vrátit do pondělí 26. listopadu v Edenu a byly jim vráceny peníze. 

Pokud máte koupené vstupenky přes online prodej, budou vám peníze ze strany Bordeaux taktéž vráceny, konkrétní informace o tomto procesu zjišťujeme. Pokud se přesto chystáte do Bordeaux na zápas Slavie, upozorňujeme, že podle nejnovějších informací francouzský klub nevpustí fanoušky Slavie na stadion do žádného ze sektorů. Následně nebude možné vymáhat náhradu škody či vrácení peněz.

Omezení v okolí stadionu 

Dle nařízení prefektky pro bezpečnost ze dne 27. 11. 2018 byla vytyčena oblast v okolí stadionu Matmut Atlantique, do které je zákaz vstupu v den zápasu všem osobám, které jsou fanoušky Slavie, anebo se budou chovat jako příznivci Slavie. Zóna je vyznačena v mapce, konkrétní ulice, kterými je vymezena, najdete ve zkráceném překladu nařízení prefektky. Originální znění nařízení je ke stažení zde.

Aktuálně

Sledujte živě tiskovou konferenci. Od 16:00 na Slavia TV

dnes
Sešívaný podzim ještě nekončí! V úterý 18. prosince proběhne ve slávistickém muzeu představení nových posil.

Klíčové bylo, že jsme skórovali první, ví Kolář

včera
Sešívaná jednička mezi tyčemi podržela Slavii v Jablonci hned několikrát. ​„Nějaké zákroky jsem měl, důležité ale je, že jsme utkání zvládli jako tým," má jasno Kolář.

Jeden z nejtěžších zápasů podzimu. Podržela nás vůle a bojovnost

včera
Rok 2018 uzavřela Slavia výhrou 2:0 v na severu Čech. „Podržel nás Ondra Kolář, pak také síla vůle a bojovnost," řekl po zápase s Jabloncem trenér Jindřich Trpišovský.

Další články