Slavia se Zlínem uctí válečné hrdiny

​V neděli 11. listopadu se můžete těšit na celodenní program v Edenu! Od 11 hodin 11 minut bude probíhat vojenská fanzóna a v 17 hodin začíná zápas se Zlínem.

V dalším domácím ligovém zápase se utkáme se silným Zlínem, který v aktuálním ročníku patří mezi ligovou špičku. Zápas se koná v mezinárodní Den válečných veteránů, Slavia se proto rozhodla zápas věnovat českým válečným veteránům i vojákům, kteří bojují za naši zemi ve válečných konfliktech.

Je to jen několik dní, co byl při útoku na vozidlo na základně Šindánd v afghánské provincii Herát zabit jeden z českých vojáků. Nebyla to letos v Afghánistánu zdaleka první česká oběť. Další tisíce a desetitisíce českých vojáků bojovaly za naši zem v minulosti. Všem těmto hrdinům patří obrovské poděkování a úcta nás všech. „Jsou to hrdinové a vážíme si toho, co udělali pro naši zem. SK Slavia Praha proto připravila velkou oslavu Dne válečných veteránů,” uvedl předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík.

Slavia ve spolupráci s Nadačním Fondem REGI BASE I. (NFRB) pozvala na zápas se Zlínem do Edenu válečné veterány. Všichni vojáci a váleční veteráni mají vstup zdarma. Každý voják dostane vstupenku zdarma na pokladně v Edenu po předložení vojenského dokladu. Veteráni dostanou vstupenku zdarma od Nadačního Fondu REGI BASE I. (NFRB) zde

Fanoušci se mohou těšit na výstavu historických vozidel před stadionem a další akce na počest válečných veteránů. Zájemci budou moci zakoupit květ vlčího máku, výtěžek bude věnován na pomoc válečných veteránů. Fanzóna startuje v čase 11:11. Po celý den budete moci v Edenu obdivovat vojenskou a veteránskou techniku, budete si moct dopřát občerstvení včetně svatomartinských vín a také koupit suvenýry.

Do vojenské fanzóny je vstup zdarma, na zápas pak můžete vstupenky kupovat níže.

Aktuálně

Jaroslav Köstl: Vítězství proti Chrudimi bylo zasloužené

včera
„Vítězství a postup bylo zasloužené, i když kvalita hry v některých pasážích nebyla úplně podle našich představ,“ hodnotil výhru nad Chrudimí a postup do čtvrtfinále MOL Cupu asistent Jaroslav Köstl.

Slavia postoupila do čtvrtfinále MOL Cupu

včera
Slávisté si poradili v osmifinále domácího poháru s druholigovou Chrudimí a díky výhře 3:1 postoupili do jarního čtvrtfinále MOL Cupu.

U15: V sobotu v Edenu Plánička Cup

včera
V sobotu 17. 11. se v kategorii U15 odehraje turnaj Plánička Cup.

Další články