Do Bordeaux v oblecích od Pietro Filipi

Nejstarší český fotbalový klub spojil v probíhající sezoně své jméno s tradiční českou oděvní značkou – Pietro Filipi. A slávisté tak i díky nim mohou Česko co nejlépe reprezentovat doma i v zahraničí.

Slavia dnes odlétá k poslednímu venkovnímu utkání základní skupiny Evropské ligy a hráči budou mít na sobě opět obleky od značky Pietro Filipi. „Oblékat Slavii je pro nás ctí. Slavia je klub gentlemanů, založený a vedený kdysi muži jako Alois Rašín, Edvard Beneš nebo František Soukup, ke kterým demokratické ideje patřily stejně jako kvalitní oblek. Slávistou není člověk jen na hřišti nebo v hledišti, ale i mimo stadion. A slušný vkusný oblek zkrátka říká: Jsem gentleman a správný muž,“ vysvětluje Michal Mička, investor Pietro Filipi.

Sešívané můžete spatřit v oblečení značky Pietro Filipi v rámci klubových akcí i při cestování na evropské poháry. Při výběru partnera tak měl klub jasný cíl – najít společnost, jejíž modely v sobě kloubí využití kvalitních materiálů se současnými módními trendy a poskytnou hráčům dostatečný komfort při dlouhých cestách.

„Hrát evropské poháry je pro nás všechny velmi prestižní záležitost, nebojím se říct, že fotbalový svátek. Uvědomujeme si, že musíme Slavii co nejlépe reprezentovat nejen svými výkony na hřišti, ale také mimo něj,“ říká záložník sešívaných Jaromír Zmrhal.

On i jeho spoluhráči mají od značky Pietro Filipi na výběr hned dvě sady oblečení – formálnější modrý oblek a ležérnější letní variantu s polo trikem a plátěnými kalhotami. „Je fajn, že máme na výběr, naštěstí jsou obě sady pohodlné, takže se v nich dá bez problému zvládnout i delší cesta,“ dodává.

Pietro Filipi obléká kromě hráčů také realizační tým a management klubu. „Jsme rádi, že jsme našli partnera, který si stejně jako Slavia zakládá především na kvalitě. K prvotřídnímu fotbalu patří i špičková móda. Oceňujeme také, že firma Pietro Filipi šije většinu svých modelů v Česku na Slovensku a stejně jako my pracuje na tom, aby se neustále zlepšovala,“ těší člena představenstva Tomáše Syrovátku.

Podívejte se, jak to sešívaným slušelo při odletu na předcházející zápasy.

Fotogalerie

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články